It is currently Sun 06. Oct 2024 12:22:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 10 posts ] 
Author Message

PostPosted: Sun 28. Oct 2012 12:21:08 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Takže zdravím ,dnes jsem se odvážil ["konečně"] vypsat co na serverech je chybné , nebo co by chtělo vylepšit či jen přidat něco nového.
Doufám že budete alespon s něčím souhlasit.


1. Nedostatky
-Bude dobré , přidat do příkazů /flip, /fix, /nos, a dalších , které využijete v autě , aby se využívaly jen v autě. Př.: Můžete si koupit nitro i když jste mrtví (= Specujete) ::: Přidat do těchto příkazů if isPedInVehicle then , nebo if isPlayerDead then..
Vím že je to skoro nic , ale někdy se vám může stát že si koupíte opravu i když nejste v autě.
-Pokud máte VIP, tak můžete si zvolit zda chcete aby se vám měnila pouze sekundární barva auta.Pro ty bez klanu , nebo možná i s , nevím, by bylo dobré dát i primární barvu.
-Na serverech DD vidím mapy typu [DD], ale nejvíce mně zaujaly mapy typu [SHOOTER]. Ty tam nemají co dělat , třeba [Shooter] Flatout, nebo [Shooter] EDOS ft. Ron1 - Shooter II . Včera jsme hráli , já jsem vůbec nevěděl že jsem na DD..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Vylepšete
-Nevím jak vy , ale když máte na DM carfade , bude dobré když z DD a FunDD carfade odstraníte , i HideCars se dá pěkně zneužít, dáte O a na DD a FunDD vás nikdo nemůže zabít..
-Bude dobré když odstraníte z Admin Panelu příkazy /redo , set map a další . Bude lepší aby si mapy setoval každý sám za $$$ , protože pak si každý může rozmyslet a nemusí otravovat adminy. Potom každý žádá o AP jen kvůli set map , redo a asi konec..
-Klany > Rozpadlé , by by mohly být někdy odstraněny, zvláště ty které jsou už dost dlouhou dobu neaktivní..
-Chtělo by to vylepšit race GUI , vím , ale je to poněkud už dost dlouho co je tam tady toto, ne že by se mi to nelíbilo , ale chtělo by to něco nového. Klidně najdu , pomůžu , ale vážně něco nového.
-FUN server je skoro nenavštěvovaný , ale jak vidím , dřív na něm bývaly akce. Jsem proto pro znovu-zavedení akcí na FUN serveru, průměrná návštěvnost FUN vidím odhadem tak na 2 - 4 lidi ani ne za týden. Prostě "oživte" FUN !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Přidejte
-Nevím jak vy , ale na serveru mi chybí hodně "grafiky" . Chtělo by to shader vody , aut možná , a tak. Dost mi to tam chybí
-Nové mapy : jak DD[=Carbon , Wank 2011 , Wank inverse, nevím jestli je tam],DM[=Nové mapy , od Hermes, TulioTC, Sebase..],FunDD[= Nové [SHOOTER] mapy , např. Ron1 - Shooter III]
-BOT : Dřív byl na serverech mikiho bot, ted uz není. Přidat z5 --- Místo getRootElement(), když se bota zeptám , dejte player, důvod : Spam v chatu. Takto se to bude psát jen mne a ostatní to neuvidí.


Doufám že alespon něco z toho co jsem napsal uděláte.

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Top
   
 

PostPosted: Sun 28. Oct 2012 15:05:34 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Sat 27. Oct 2012 13:04:22
Posts: 111
Code:
-Bude dobré když odstraníte z Admin Panelu příkazy /redo , set map a další . Bude lepší aby si mapy setoval každý sám za $$$ , protože pak si každý může rozmyslet a nemusí otravovat adminy. Potom každý žádá o AP jen kvůli set map , redo a asi konec..
Toto bych nechal jak to je.

Jinak vše ( krom toho ) super nápad :)

___________________
Image

.:Bew[aS]:.
M|T-Bewas
$|$Bewas
InterS.Bewas
MGTBewas
DxT|.:Bew[aS]:.


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Sun 28. Oct 2012 16:18:27 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
s něčím souhlasím s něčím ne
Odstranění redo a setnutí map ? NE.
oživit FUN ? mohlo by se oživit nebo vymazat a místo něho dát race server :)

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

PostPosted: Sun 28. Oct 2012 16:36:09 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Quote:
Odstranění redo a setnutí map ? NE.

Proč ? Budeš moct stále "redovat a setovat" , jenže k tomu nemusíš být admin ,bude to za $. Redo a SetMap není hlavní součást AP !
S Nahrazení Race místo FUN bych souhlasil , ale to bysme zase zahodili mikiho práci s FUN ..

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Last edited by FirstMn on Sun 28. Oct 2012 16:37:37, edited 1 time in total.

Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 28. Oct 2012 16:37:10 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
To užbudou ADMINI uplně k ničemu -.-

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Sun 28. Oct 2012 17:11:39 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
M4 S€c0nD wrote:
Quote:
Odstranění redo a setnutí map ? NE.

Proč ? Budeš moct stále "redovat a setovat" , jenže k tomu nemusíš být admin ,bude to za $. Redo a SetMap není hlavní součást AP !
S Nahrazení Race místo FUN bych souhlasil , ale to bysme zase zahodili mikiho práci s FUN ..



tak keby se odstránili redo a setmap s AP a mohli by sme kupovať mapy iba sa peniaze ako hráči tak bych to urobilo ohromný zmätek na serveroch pretože keď si niekto kúpi mapu napr. Zaya a hneď za ním by si kúpil niekto Wanken tak by vymazal tú prvú setnutú mapu a ten dotyčný stratil Money -.- je to proste na prd


u VIP ohľadom tých farieb je to taktiež zbytočnosť myslím ta primárna farba tí čo nemajú clan by mohli trafiť farbu nejakú z clanov a dosť by sa to plietlo takže nie -.-


potom na DD server sa mapy typu [SHOOTER] nevyskytujú IBA na FUNDD -.-


a o nové mapy na DD sa asi starám ja pretože asi len ja dodávam DD mapy na server takže sa pokúšam zháňať DD mapy na server ...

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

PostPosted: Sun 28. Oct 2012 17:17:44 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
-Včera jsem hrál na DD serveru Shooter II. >>> DD server má Růžovou barvu , FunDD oranzovou. Navíc když jsem zkusil starej login , fungoval ten z DD ne fundd..
-Jak že by mohli trefit ti bez klanu barvu jinýho klanu ? Co to tady meleš ? Auto si mění svoji barvu , takže třeba ze zelené na červenou a pk do černa a pořád..
-Kupování map : Pokud by někdo setl , tak co tak dát podmínku že nikdo nekoupil mapu , abych mohl , hm ? Potom by se ti zobrazila zpráva bud Koupil sis set mapy bla bla , a nebo Zkus to další kolo ! Někdo si už setl . A nebo si to dát nějak do "řady" , že by se to zařadilo tys setl první , nextmap bude Tamta. Ty druhej nextmap Zase tato. -> Vždy je víc možností ;)

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Sun 28. Oct 2012 17:24:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
M4 S€c0nD wrote:
-Včera jsem hrál na DD serveru Shooter II. >>> DD server má Růžovou barvu , FunDD oranzovou. Navíc když jsem zkusil starej login , fungoval ten z DD ne fundd..
-Jak že by mohli trefit ti bez klanu barvu jinýho klanu ? Co to tady meleš ? Auto si mění svoji barvu , takže třeba ze zelené na červenou a pk do černa a pořád..
-Kupování map : Pokud by někdo setl , tak co tak dát podmínku že nikdo nekoupil mapu , abych mohl , hm ? Potom by se ti zobrazila zpráva bud Koupil sis set mapy bla bla , a nebo Zkus to další kolo ! Někdo si už setl . A nebo si to dát nějak do "řady" , že by se to zařadilo tys setl první , nextmap bude Tamta. Ty druhej nextmap Zase tato. -> Vždy je víc možností ;)



keď myslíš ako discocar tak potom okey nemám problém s tou primárny barvou ..... DD server ružový a FUNDD oranžový ? wtf ? na DD určite neje žiadna mapa ako [SHOOTER] je tam len Multi car a také blbosti o ktorých som hovoril Hl.Adminom aby ich odstránili alebo presunuli na FUNDD ... a s tým setovaním by bylo komplikované a navíc už teraz hráči nemajú money na fix nos , a ne to ešte na /buymap -.-

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

LazyFox83
PostPosted: Sun 28. Oct 2012 17:28:44 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $2 038 468
Takze takze..
Quote:
-Bude dobré , přidat do příkazů /flip, /fix, /nos, a dalších , které využijete v autě , aby se využívaly jen v autě. Př.: Můžete si koupit nitro i když jste mrtví (= Specujete) ::: Přidat do těchto příkazů if isPedInVehicle then , nebo if isPlayerDead then..

To je stupidita hracu... ale uvidime, treba to udelam :D
Quote:
-Pokud máte VIP, tak můžete si zvolit zda chcete aby se vám měnila pouze sekundární barva auta.Pro ty bez klanu , nebo možná i s , nevím, by bylo dobré dát i primární barvu.

Primarni barva byla, je a vzdy bude urcena klanem.
Quote:
-Na serverech DD vidím mapy typu [DD], ale nejvíce mně zaujaly mapy typu [SHOOTER]. Ty tam nemají co dělat , třeba [Shooter] Flatout, nebo [Shooter] EDOS ft. Ron1 - Shooter II . Včera jsme hráli , já jsem vůbec nevěděl že jsem na DD..

Pokud bude, zavolej lvl4 a on to smazne.
Quote:
-Nevím jak vy , ale když máte na DM carfade , bude dobré když z DD a FunDD carfade odstraníte , i HideCars se dá pěkně zneužít, dáte O a na DD a FunDD vás nikdo nemůže zabít..

Carfade tam zustat muze, jelikoz to je jedno jestli to tam je ci ne a car hide tam nefunguje.
Quote:
-Bude dobré když odstraníte z Admin Panelu příkazy /redo , set map a další . Bude lepší aby si mapy setoval každý sám za $$$ , protože pak si každý může rozmyslet a nemusí otravovat adminy. Potom každý žádá o AP jen kvůli set map , redo a asi konec..

Blbost.
Quote:
-Klany > Rozpadlé , by by mohly být někdy odstraněny, zvláště ty které jsou už dost dlouhou dobu neaktivní..

Se mazou neboj... nikomu neprekazi.
Quote:
-Chtělo by to vylepšit race GUI , vím , ale je to poněkud už dost dlouho co je tam tady toto, ne že by se mi to nelíbilo , ale chtělo by to něco nového. Klidně najdu , pomůžu , ale vážně něco nového.

Pokud myslis HUD prvky jako speed/HP bar (ktery jsou GUI no...), tak to tam je takto uz rok.. menit se mi to nechce :D
Quote:
-FUN server je skoro nenavštěvovaný , ale jak vidím , dřív na něm bývaly akce. Jsem proto pro znovu-zavedení akcí na FUN serveru, průměrná návštěvnost FUN vidím odhadem tak na 2 - 4 lidi ani ne za týden. Prostě "oživte" FUN !

FUN server byl kratce pred presunem serveru nejnavstevovanejsi.. hodnekrat byl plny (32 hracu). Uvidime... neaky akce budou.
Quote:
-Nevím jak vy , ale na serveru mi chybí hodně "grafiky" . Chtělo by to shader vody , aut možná , a tak. Dost mi to tam chybí

Car shader tam je uz rok tupce.. jinaci shadery jsou nepotrebny.
Quote:
-BOT : Dřív byl na serverech mikiho bot, ted uz není. Přidat z5 --- Místo getRootElement(), když se bota zeptám , dejte player, důvod : Spam v chatu. Takto se to bude psát jen mne a ostatní to neuvidí.

Na to uz prdim.

Hotovo :D

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Mon 29. Oct 2012 17:17:57 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
MIKI785 wrote:
Takze takze..
Quote:
-Bude dobré , přidat do příkazů /flip, /fix, /nos, a dalších , které využijete v autě , aby se využívaly jen v autě. Př.: Můžete si koupit nitro i když jste mrtví (= Specujete) ::: Přidat do těchto příkazů if isPedInVehicle then , nebo if isPlayerDead then..

To je stupidita hracu... ale uvidime, treba to udelam :D
Quote:
-Pokud máte VIP, tak můžete si zvolit zda chcete aby se vám měnila pouze sekundární barva auta.Pro ty bez klanu , nebo možná i s , nevím, by bylo dobré dát i primární barvu.

Primarni barva byla, je a vzdy bude urcena klanem.
Quote:
-Na serverech DD vidím mapy typu [DD], ale nejvíce mně zaujaly mapy typu [SHOOTER]. Ty tam nemají co dělat , třeba [Shooter] Flatout, nebo [Shooter] EDOS ft. Ron1 - Shooter II . Včera jsme hráli , já jsem vůbec nevěděl že jsem na DD..

Pokud bude, zavolej lvl4 a on to smazne.
Quote:
-Nevím jak vy , ale když máte na DM carfade , bude dobré když z DD a FunDD carfade odstraníte , i HideCars se dá pěkně zneužít, dáte O a na DD a FunDD vás nikdo nemůže zabít..

Carfade tam zustat muze, jelikoz to je jedno jestli to tam je ci ne a car hide tam nefunguje.
Quote:
-Bude dobré když odstraníte z Admin Panelu příkazy /redo , set map a další . Bude lepší aby si mapy setoval každý sám za $$$ , protože pak si každý může rozmyslet a nemusí otravovat adminy. Potom každý žádá o AP jen kvůli set map , redo a asi konec..

Blbost.
Quote:
-Klany > Rozpadlé , by by mohly být někdy odstraněny, zvláště ty které jsou už dost dlouhou dobu neaktivní..

Se mazou neboj... nikomu neprekazi.
Quote:
-Chtělo by to vylepšit race GUI , vím , ale je to poněkud už dost dlouho co je tam tady toto, ne že by se mi to nelíbilo , ale chtělo by to něco nového. Klidně najdu , pomůžu , ale vážně něco nového.

Pokud myslis HUD prvky jako speed/HP bar (ktery jsou GUI no...), tak to tam je takto uz rok.. menit se mi to nechce :D
Quote:
-FUN server je skoro nenavštěvovaný , ale jak vidím , dřív na něm bývaly akce. Jsem proto pro znovu-zavedení akcí na FUN serveru, průměrná návštěvnost FUN vidím odhadem tak na 2 - 4 lidi ani ne za týden. Prostě "oživte" FUN !

FUN server byl kratce pred presunem serveru nejnavstevovanejsi.. hodnekrat byl plny (32 hracu). Uvidime... neaky akce budou.
Quote:
-Nevím jak vy , ale na serveru mi chybí hodně "grafiky" . Chtělo by to shader vody , aut možná , a tak. Dost mi to tam chybí

Car shader tam je uz rok tupce.. jinaci shadery jsou nepotrebny.
Quote:
-BOT : Dřív byl na serverech mikiho bot, ted uz není. Přidat z5 --- Místo getRootElement(), když se bota zeptám , dejte player, důvod : Spam v chatu. Takto se to bude psát jen mne a ostatní to neuvidí.

Na to uz prdim.

Hotovo :D


to bolo veľmi rýchle :D a taky si myslím že ostatné shadery sú tam na nič akurát len robia neplechu na DD servery ( Laggy hráčov a pod. -.-

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz