It is currently Tue 01. Oct 2024 7:00:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message

LazyFox83
PostPosted: Fri 27. Jun 2014 20:28:10 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $2 038 468
Nojono, vsici co si nemysli ze Deer udelal neco zavaznyho tak jsou vlezdoprdelky ze? Tim padem ja budu asi taky jeho vlezdoprdelka :/

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 

PostPosted: Fri 27. Jun 2014 21:09:31 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sun 15. Jun 2014 13:14:37
Posts: 26
Location: u mě doma,dolní 349
Miki dobrej stěr :D :D


Top
   
 

PostPosted: Fri 27. Jun 2014 21:46:10 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Thu 14. Feb 2013 20:53:33
Posts: 178
Za většinu si můžou sami hráči, domluví se s hráčem který má vounchery aby setnul mapu, proč by ne dostane prachy, dnes jsou asi v trendu mapy které už tu byly zmíněny, a když admin odmítne tu mapu setnout která navíc byla 2 mapy předtím tak si začnou stěžovat.

Admin je také hoden udělit trest jen jednomu z hádky, záleží na tom kdo a jak je agresivní a jak hádka probíhá.
Rydere, ty se nediv že dostaneš 1 hod mute jen co dojdeš, vím je to dost a podle mě i přehnaný ale, uvědom si že se často hádáš, nadáváš a vztekáš se skoro u každé mapy kterou posereš u partu který jsi jel minimálně 500x a ještě Rage quituješ.. :problem: A ikdyž si stěžuješ ty na jednoho tak co jsem já slyšel, všichni si stěžují na tebe, já osobně proti tobě nic nemám, ale uvědom si proč přesně si stěžuješ na admina.

A stylko..
(Dřív býval skype chat plnej zpráv, všichni si měli co říct, ale poslední dobou si pořádně píšeme jen já a Ingnition.)
Promiň ale vše si způsobil ty, já se s tebou vždy bavil ikdyž jsi mě poslal tak 10x do ři*ě a celý AT ani nejde zpočítat... To že jsi mi říkal že jsem spíš setovač jak admin je tím, že jsem se aspoň snažil zpříjemnit hru hráčům kteří hrajou, a to že jsi ode mě nikdy neviděl práci admina je tím, že já všechno vyřešil dřív než jsi vůbec došel na server..
A proto mě hráči měli rádi a chcou mě i po skoro čtvrt roku zpátky jelikož jsem pro ně byl nejlepší admin, a degradován jsi byl právě kvůli toho co ti teď píšu...

___________________
Image


Moje životní motto má 2 slova...
Jsem líný...


Pozdravuje... :)
Image


Top
   
 

ReD*-*
PostPosted: Sat 28. Jun 2014 3:40:20 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 13. Dec 2012 19:21:21
Posts: 242
Location: Šurany

Points: 1 627 292
Cash: $8 985
vies co zamkni to mne je to u prdele. chrante si ho dalej ja to mozem osrat ahoj


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Sat 28. Jun 2014 13:52:00 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 381 189
Cash: $2 956 753
Je nutné si uvědomit, že tu pořád jde o mute na 1 hodinu. Takže bych to rozhodně neviděl na odebrání práv.
Chtělo by to screeny z předešlé konverzace, ale pokud Ryder nadával - to si myslím, že jo, protože přece jenom musel mít Deer nějaký důvod. Když jsem na serveru, tak taky nadává, ale stačí mu napsat ať se uklidní a je v klidu (To platí u mě a nevím jak se chová k ostatním). Někteří admini to řeší, že člověka napomenou a pokud nedá pokoj, tak potom trestají.

Mokrajn wrote:
Zas tak bych tuhle situaci nehrotil. Ryder je problémový typ to víme všichni a i kdyby Deer udělal chybu (podle toho jak to tu čtu, tak neudělal) tak dostane maximálně od Netahla 'Ty Ty Ty'
A co by jsi na mém místě udělal ty? :) Sundal mu lvl nebo práva za přehnané mute?
Jediné co se mi zdá na této stížnosti pravdivé, tak je to, že rozhodně neměl dávat mute na tak dlouho. Ale za to mu nemohu udělit trest nebo snad ano? - Délka trestu je na administrátorovi. Podle mě tato délka vyplývá z toho, že Deer už se nechtěl hádat (o5 měl dát menší trest a kdyby Ryder po ukončení trestu pokračoval, tak ho zabanovat z důvodem nadávání, provokace).

Neřešte tu setování map. Setování je na administrátorovi. Měl by setovat, ale není to jeho povinnost. Pokud chcete mapu, která se hrála před chvílí nebo se hraje prakticky v jednom kuse, tak souhlasím s Deerem, že nesetuje.

Stížnosti zamítám - jediné co Deerovi mohu vytknout tak je ať nenadává a jde příkladem. A krotí se v trestech. - Pro ty, co si myslí, že ho nepotrestám jen kvůli tomu, že je v Black::., tak to je úplný nesmysl. NIKDY JSEM NIC TAKOVÉHO NEUDĚLAL A DĚLAT NEBUDU!!.
Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz