It is currently Tue 01. Oct 2024 4:26:27

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message

ReD*-*
PostPosted: Thu 26. Jun 2014 22:19:32 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 13. Dec 2012 19:21:21
Posts: 242
Location: Šurany

Points: 1 627 292
Cash: $8 985
Nick hráče: Deer
Server na kterém se to stalo: DM
Datum a čas kdy se to odehrálo: Odkedy má lvl2
Co dotyčný udělal(jaké pravidlo/a porušil): Správa sa jak namyslený král miki serverov čislo 1 a provokuje, hrá sa na machra a mutuje bez dovodov, už mi leze na nervy prídem na server bum mute, napr teraz sme sa normalne rozpravali a buchol mi na hodinu mute??? Daj mi aj ban IDC.. namyslenec
Screen po případě svědci(minimálně dva): Svedkovia? :D je ich vela :D nadáva a provokuje 24/7, dáva mi mute len preto že som lepší jak on :* nebudem strácať čas s niekym kto vyšiel z jaskyne v roku 2014 a objavil MTA :)
Image
P.S. Nechajte ma vysvetliť-
Pripojil som sa na MIKI, bola debata akurát že naj hráč DM... Niekto napísal že "deer je najlepší" tak som napísal že "ak si myslíte že deer je najlepší, tak to neviete kto je v@ns, JP, matrx...." potom začal deer nadavat na matrxa a vansa že su sprostí Tgčkari, tak som napísal že "ten pravý to píše...." potom mi začal nadávať že som sprostý arogantný namyslený kid a potom mi bachol mute na hodinu, začial čo TerrorFun a LonG mi tam nadávali takisto, oni nedostali žiadny trest.... len ja vždy dostanem trest, aj keď som teraz inteligentne konverzoval ... :)


Top
   
 

DeioN
PostPosted: Thu 26. Jun 2014 22:25:24 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Wed 08. Jan 2014 20:45:20
Posts: 66

Points: 4 511 308
Cash: $513 232
Já začal nadávat na matrxe? :D na matrxe rozjel TerrorFun ja celou dobu držel hubu a četl sem ty vaše kraviny :D
na Terorra a longa si jinak začal nadávat ty, proto sem napsal, že si namyšlený malý sprostý dítě, ale stejně sis jel jako vždy svoje tak si dostal mute ;)


Top
   
 

ReD*-*
PostPosted: Thu 26. Jun 2014 22:32:34 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 13. Dec 2012 19:21:21
Posts: 242
Location: Šurany

Points: 1 627 292
Cash: $8 985
Kedy som im začal nadávať? :DDDDDDDD si strašne vtipný


Top
   
 

DeioN
PostPosted: Thu 26. Jun 2014 22:35:15 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Wed 08. Jan 2014 20:45:20
Posts: 66

Points: 4 511 308
Cash: $513 232
Kedy? hned jak řekli svuj nazor na toho tvýho MatrXe jak je namyšlenej jen a tím začli tvoje urážky ;)


Top
   
 

Cvernys
PostPosted: Thu 26. Jun 2014 22:38:44 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Thu 26. Jun 2014 14:27:31
Posts: 25

Points: 353 448
Cash: $24 661
Ryder ma pravdu nenecha ani setnout mapu .. hledá důvod na mute a bany -_- Ryder konečne mel nekdo kou*e dat to sem
A myslim si že neleze na nervy jen nám


Top
   
 

DeioN
PostPosted: Thu 26. Jun 2014 22:41:08 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Wed 08. Jan 2014 20:45:20
Posts: 66

Points: 4 511 308
Cash: $513 232
"Ryder ma pravdu nenecha ani setnout mapu "
za 1. setovat mapy není moje povinnost, ale jestli máš namysli to vaše věčný setovaní jedný mapy 5x za sebou(vodka,need for speed,die v3) tak nenechám Mapa se může setnout přez VIP max 2x.. jakejkoliv admin online vám to píše furt, ale ty mapy neustále dokola setujete tak se nediv.
".. hledá důvod na mute a bany"
za 2. tohle je adminova povinnost snad ne? :D


Last edited by deER on Thu 26. Jun 2014 22:42:52, edited 1 time in total.

Top
   
 

Nik^
PostPosted: Thu 26. Jun 2014 22:41:31 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sat 21. Sep 2013 22:39:14
Posts: 444
Location: Domov :D

Points: 1 062 341
Cash: $1 508 041
Já sem se s ním teda bavil a neměl sem žádnéj problém, akorát vy tam řešíte samý blbosti. A myslím že kdyby ste se k němu chovali slušně on se tak bude chovat k vám.

___________________
Black::.Nik^
Image
Long road so far.
Bulls| Blue Bulls
M@sterS|
=BOSS= Like a BOSS
Black::.Scorpions


Top
   
 

PostPosted: Thu 26. Jun 2014 22:53:33 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sat 15. Mar 2014 22:12:03
Posts: 22
Location: Neznámé
Rydere ty mužeš byt rad za mute, ty už jsi na ban.. Jediny kdo nadává seš ty.. a to neustále... bud rád a nestezuj si nebo dopadnes spatne :P

___________________
TADY SE PODEPSAL ANZ!!!!!!!


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Thu 26. Jun 2014 23:11:34 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Možná to bude trošku Off-topic, ale je potřeba zase trošku provětrat vzduch.
Kde začít... Poslední dobou mi příde admintým v podivné situaci. Dřív býval skype chat plnej zpráv, všichni si měli co říct, ale poslední dobou si pořádně píšeme jen já a Ingnition. Všichni si jdou po krku, nikdo nesmí mít větší levl než ten dotyčný, každej chce být ta hvězda. Všechno se mi to dalo do kupy když jsem byl degradován na levl 2. Okamžitě se na mě ze všech stran slítly posměšky, prakticky od všech, snad kromě Mokiho. V ten den sem si řekl, že se na takovej "kolektiv" můžu vysrat a pojedu si sám za sebe.

A teď už k samotné stížnosti. U této situace jsem nebyl, ale podle toho co oba napsali a popsali situaci jsem jednoznačně na straně Rydera. Nemám ho rád, několikrát jsem s ním měl rozepře, ale předstudky musí stranou!
Pokud se hráči hádají je vždycky těžké posoudit kdo začal. Proto admin musí být pokud možno nezávislý. V této situaci to Deer nezvládl a potrestal pouze jednoho hráče, což je cesta do pekla. Na hádku jsou vždycky potřeba minimálně 2 lidé a ti také musí být potrestáni!
Image
Tohle je prostě jednoznačnej příklad předsudků. To, že měl X-krát ban, dělal problémy neznamená, že je to grázl na doživotí. Já měl taky problémy s adminy, kolikrát jsem se hodně drsně pohádal. Ale když si člověk drží svůj názor, tak to nejde jen tak obejít.
Image
Ano, admin je ten, co má dávat mute, kicky, bany, ale nemá je vyhledávat. Ale v tomhle musím celkem souhlasit, že admini celkem často (a přiznám se, že i já) pouze čekají na chvíle, kdy si vyřešit osobní rozpory.
Image
Proč se zaměřovat na věk? Za příklad můžeme vzít Roota, že i v nižším věku se dají dokázat velké věci.

Prostě a jednoduše je zase za potřebí udělat trošku bugr, aby se vše dostalo do správných kolejí. Troufnu si říct, že mám slabou moc něco změnit a udělám vše pro to, aby admintým byl ten nejlepší. Pro každého, je potřeba začít sám u sebe. I já se musím změnit, naučit se líp řešit věci s chladnou hlavou, přestat odsuzovat některé hráče předem. Taky je potřeba odstanit klanové výhody. Admini, ikdyž je hráč z vašeho týmu, potrestejte ho! Vy nejste jako on, jste něco víc, Vy jste pravidla!

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

ReD*-*
PostPosted: Fri 27. Jun 2014 0:24:14 
offline
'Sand King'
'Sand King'

Joined: Thu 13. Dec 2012 19:21:21
Posts: 242
Location: Šurany

Points: 1 627 292
Cash: $8 985
Odkedy je po padnuti napisat "dopi_e, kur-a"na ban? Hracom nenadavam, jefine tym co nadavaju mne.. som proste taky.
Deer, tym ze ma ponizujes za vek nic neziskas :) je mi 15, problem s tym nevidim... mam sice 15 ale ak mam pravdu povedat, niesom 24/7 na mta ako ty... pisat ze si lepsi ako napr. Ja.. nejde mi o to teraz ze ja som najlepsi... tym ze das mapu a niekto nie neznamena ze si hned lepsi.. v hrach je tohp vela kde moze byt niekto lepsi jak iny, a v jazdeni niesi.. prepac ale je to tak, to ze davas topy na miki nic neznamena, skus prerazit niekde inde, treba ffs, tff...
Ale to bolo odveci...
Som rad ze stylko sem napisal, aj ked sa v laske moc nemame... a ako napisal, neznamena ked som mal ban 1900x ze som stale taky, ti co hraju miki dlho vedia aky som bol predtym. Momentalne nemam s ikym problem, len deer je namyslenec... hore uvedene, ze som neni jediny.. a to 3/4 hracov toto tema este nevidelo... jasne ze teraz bude polka odsudzovat mna... lenze ja mam toho dost preto som dal staznost.,,,,,..


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 25 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz