It is currently Tue 01. Oct 2024 19:31:29

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

eX.Lanc1
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 20:10:01 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Souhlasím s tebou Ingni, že některé věci se prostě kopírovat nedají, ale jednoduše jsou ? To zas ne, ikdyž jsou to věci, které vám přijdou teď už samozřejmé a můžou později napadnout každého, ale někdo to prostě vymyslel první. Kdyby nebylo SMT - (tím neříkám, že SMT je čistě z drifterovi a 7.hostovi hlavy),ale hlavně jiných serverů, kde se mohlo SMT inspirovat taky, spousta věcí by Vás třeba ani nenapadla, ale mohly by napadnout zase jiné nápady, takže nic proti. Vy to jen přebíráte z jiných serverů, což je v pořádku, protože to tak dělali všichni - tím si asi myslel, že jednoduše ty věci jsou, protože je postupně vytvářela MTA komunita a proto proti tomu nemám absolutně nic, protože MTA servery s podobnými mody prostě budou podobné, ale neměly by být stejné, ty názvy serverů mi přijdou fakt přehnané, to je prostě číslované úplně stejně, stejná posloupnost slov, akorát nahrazené MIKI namísto SMT, takže trošku snahy se odlišit by neuškodilo.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Last edited by Lanc1 on Thu 05. Dec 2013 21:02:37, edited 4 times in total.

Top
   
 

SiFucz*
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 20:20:04 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
Ingnition wrote:
Už mi to tu pomalu připadá jako na česko-slovenském YouTube. OOOOO!! Ten kripl kopíruje GOGA! Ty vole! GOGO kopíruje PewDiePie!!! Ati kopíruje NejFejka!!! Všichni kopírují GOGA! Běžte už s tím do prdele :D Jsou věci, které se kopírovat nedají. Jednoduše jsou a určité věci se prostě nedají kopírovat. To je jako, kamarád si koupil GTA V tak to že já si ho koupím tak ho kopíruji? Cože? To jako fakt myslíte vážně? Fakt logika...


No logika v tom je ..... posledné námety to dokazujú príklad Mokiho námet http://forum.mshost.cz/viewtopic.php?f=6&t=28494 1. to je presne na Speeders serveroch kde to vymyslel Moki 3. To je zas na SMT akurát k tomu navrhol aby to zobrazovalo aj CLAN body čo si myslím že je super potom námet Lawiceka http://forum.mshost.cz/viewtopic.php?f=6&t=28556 to je zas z FFS s gamemodu Shooter a dá sa v tom pokračovať ..... Nemyslím že je to zlé ale je to proste kopirovaní alebo hovor tomu ako chceš ale keby zapli trochu tými mozgami a trochu to vylepšili aby s toho nebolo druhý SMT alebo FFS server tak by to bolo hádam lepšie nemyslíš ?

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 21:06:28 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Ježiš tak tu nehrajte. Nebo jako o co vám jde? Používáš internet který jsi nevymyslel, používáš obrázky které jsi nevymslel či nevytvořil, používáš pluginy na své stránky či scripty, které jsi nevymyslel. Ale přidáš si je tam. Aha, to je kopírování? Tohle nemá absolutně smysl řešit...

Pokuď tě sere že se sem chtějí přidat základní věci, který se prostě postupem času stali základní a jen kvůli tomu, že ho má dalších 100 serverů tak se na MIKI přidat nemůže? Protože je to kopírování? Fakt tuhle logiku miluji :) Jo já zapomněl, ono mě to nenapadlo z vlastní hlavy. Aha, to je ten problém. Ty vole, na čem tu vy dva jedete?

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

Cell99
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 21:08:22 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Mon 11. Mar 2013 23:40:22
Posts: 436

Points: 3 574
Cash: $14 460
Ingnition wrote:
Ježiš tak tu nehrajte. Nebo jako o co vám jde? Používáš internet který jsi nevymyslel, používáš obrázky které jsi nevymslel či nevytvořil, používáš pluginy na své stránky či scripty, které jsi nevymyslel. Ale přidáš si je tam. Aha, to je kopírování? Tohle nemá absolutně smysl řešit...

Pokuď tě sere že se sem chtějí přidat základní věci, který se prostě postupem času stali základní a jen kvůli tomu, že ho má dalších 100 serverů tak se na MIKI přidat nemůže? Protože je to kopírování? Fakt tuhle logiku miluji :) Jo já zapomněl, ono mě to nenapadlo z vlastní hlavy. Aha, to je ten problém. Ty vole, na čem tu vy dva jedete?


:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: pravda.


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 21:14:41 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Čekal jsem podobnou reakci, moc jsi to zobecnil. Používat / kopírovat je rozdíl. Absolutně to s tím nesouvisí -viz patenty. Když si někdo udělá na něco patent, tak to prostě kopírování bude, takže kopírování opravdu existuje. Je rozdíl si např. přečíst knihu (používat) nebo ji vydávat za vlastní. Používám internet, ale netvrdím, že jsem ho vymyslel. A četl jsi celý můj příspěvek ? Píšu, že to přebírání - chceš-li ve vašem případě používání jiných nápadů mi nevadí a tím končím tuto diskuzi, jen prostě narážím na to, že se někomu zdá divné něco přebírat z jiných serverů, když se převzalo v podstatě 90 % věcí z jiných serverů, takže ne, nevadí mi to, uvítám další dobré náměty i z jiných serverů, ale snažte se je realizovat trošičku jinak, ty co je možné.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 21:30:15 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Mě je to u prdele, ani ty sračky co tu píšeš číst nebudu. Řeknu ti to takhle. Jestli ti vadí, že se servery invoují o věci, které hráči chtějí - tak si běž hrát někam jinam. Nikdo tě tu hrát nenutí, takže si své komplexy můžeš chodit léčit jinam. Ale já zapomněl, že ty tu hraješ rád a vlastně lepší CZ/SK server momentálně na MTA není. Tak tu hrát budeš, a stejně tak budeš rád, až se z nějakých těch věcí zde aplikuje.

Ach bože, fakt kid mta logic...

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 21:33:11 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Ingnition wrote:
Řeknu ti to takhle. Jestli ti vadí, že se servery invoují o věci, které hráči chtějí - tak si běž hrát někam jinam.


Najdi mi prosím, kde jsem tohle psal.
Možná chyba, že to nečteš, protože jsem napsal přesný opak - tudíž se Sifem a ostatními nesouhlasím, psal jsem, proč řeší, že to kopírujete, když to opravdu kopírujete (pokud byste to považovali za vlastní nápad-teď mluvím k autorově nápadu, ne adminům serveru, který poskytl svůj nápad pro tento server, ale okopíroval ho z FFS zřejmě) nebo používate - přebíráte z jiných serverů, takže prostě nevidím důvod to dál řešit, že něco kopírujete, když na to autoři (včetně autora tohoto topicu) žadné patenty nemají a můžete inovovat s klidem dál.
Prosím už uzavřeme tuto nemyslnou diskuzi (z pohledu mnohých moji, protože nepochopili mé příspěvky), která navíc nikam nevede a věnujme se tématu.

Mě ten nápad přijde jako zbytečnost, takže za mě NE.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Last edited by Lanc1 on Thu 05. Dec 2013 22:19:47, edited 1 time in total.

Top
   
 

-HF-Opie
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 22:18:53 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Tue 08. Oct 2013 6:39:16
Posts: 502

Points: 1 564 062
Cash: $16 128 103
Mne to celkom pride dobre lebo občas som zvedavy kolko som dnes ziskal skillov a lanc tebe to pripada ako zbytočnosť lebo skoro stale hraš DD a prečo by sa to tu nemohlo dať?

___________________
Možno som čudný, divný a neviem aký ale som to ja..

Toto mám najradšej: Lucka (moje auto), Lucka L. (áno je to dievča ale nepoviem aké) a Elán. Ak by ste chceli jednú z týchto vecí nahradiť tak by ste museli nájsť naozaj výbornú náhradu čo nepredpokladám.


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 22:25:05 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Myslíš, že kvůli tomu mi to připadá zbytečné? Mě by taky mohlo zajímat, kolik jsem dal dnes killů v DD. Spíš mi přijde zbytečný jeden nový příkaz týkající se jen toho skills. Když už, možná bych to dal do nějakých statistik přehledně, kde by bylo více takových věcí ukázaných např. celkově, za týden, měsíc, dnes.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: SKILLS
PostPosted: Thu 05. Dec 2013 23:37:57 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
SiFucz wrote:
No logika v tom je ..... posledné námety to dokazujú príklad Mokiho námet http://forum.mshost.cz/viewtopic.php?f=6&t=28494 1. to je presne na Speeders serveroch kde to vymyslel Moki


Když to má úspěch na Speeders, tak jsem si řekl, že to určitě bude mít úspěch i tady, jenže tady se k tomu majitel postavil podle svého
a pronesl svoje oblíbené slovo 'zbytečnost'

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 22 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz