It is currently Thu 10. Oct 2024 4:28:39

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message

 Post subject: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 20:33:28 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Wed 19. Jun 2013 21:56:23
Posts: 17
UPOZORNĚNÍ: Pokud nechcete strávit čas čtením tohoto románu tak na to serte... sám v tom mám guláš.

Nick hráče: KisS|Lukanol
Server na kterém se to stalo: FunDD
Datum a čas kdy se to odehrálo: asi celý měsíc+
Co dotyčný udělal(jaké pravidlo/a porušil): Zasedl si na mě a dává tresty kdy může, ban za kktinu -> (nepodstatný)
Screen po případě svědci(minimálně dva):Pochybuju že mi to někdo dosvědčí když na serveru bylo 8 Bulls 2 Kiss (Lukanol, Sweet) a asi 2 bez klanu

Můj dodatek:Tuto žádost sem chtěl podat už dávno ale připadalo my zbytečný dávat stížnost protože mě admin nenávidí, ale po tom co se stalo dnes sem si řekl že by mu mohl někdo říct ať se klidní. Když se Lukanol stal adminem byl v pohodě hráč a kámoš, ale po pár měsíců mu to asi vlezlo do mozku... Chápu že dostanu mute za to když někdo opakovaně nadává do admina ale když mu vymyslím přezdívku Fena (vzniklo to tím že si s klanem na mě zasedl a šli jen po mě a jak jsme se honili přes celou mapu tak mě to napadlo) tak na tom snad nic hroznýho neni, a diví se že mu tahle říkám když po mě furt de a snaží se mi znepříjemnit hru (mute, kicky, narážky, blow). Nedělám to jen kvůli tomu že mi dal ban z toho se nepo**** ale je VELMI zvláštní že mute (vysvětlim později) dostani já, nikdo jiný a když do mě naráží polovina Bulls tak sem so asi 3krat změnil nick, po tom co sem dostal kick sem si změnil nick na: ChangeingNickInProgres a to podle mě neni něaký komunikování s hráči a hned co přídu vyfasuju ban. Ale to že mi nadávalo Bulls do kida, debila, kreténa, do toho že mám prdel jak bezdomovec atd tak to neřešil... prostě to je typický zasednutí na hráče. Nebylo to po prvý co se tohle stalo vyfasoval sem takhle asi 3x mute na 10min a jednou na 1h... ale je zvláštní že sem mute dostal právě já od stejnýho admina a ostatní nic.

Jak se to stalo:Normálně sem přišel na FunDD si zahrát a hned jak se mi to načetlo v chatu komentáře tipu: Jžš Jony kid se vrátil. Tak jak mě znáte začal sem se slovně bránit a stupňovalo se to čím dál víc a víc... já bych s tím přestal ale furt si na mě něco vymýšleli. A z čista jasna mi přilítne mute od Lukanola a potřeboval sem něco odepsat tak sem si změnil nick, než sem si ho stihl změnit na normal začal se Ritch ptát jestli za to neni ban a ať mi ten ban dá tak sem si ho změnil na: MyslisZeMeToSere? po tom sem dostal kick tak sem si změnil nick na: ChangeingNickInProgres (to podle mě není nic strašný). Hned jak sem přišel na servr dostal sem ban s důvodem: Change nicku pocas MUTE, Ignor admina (to první sem odůvodnil) ale jak pro boha můžu dostat důvod Ignor admina kdyý mám mute ???!!! to je jako by jste byly znehybnění, měli zavázanou pusu.

Prostě mě už sralo že si na mě zasedl


Top
   
 

PiXeL^
 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 20:40:02 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Sat 01. Dec 2012 17:32:09
Posts: 242

Points: 1 606 874
Cash: $14 130
Tky som si všimol že má stale niečo proti Jonymu...nvm čo sa s ním stalo sprava sa ko úplný ko***....Mohlo by sa to začať riešiť a myslím že toto nie je prvá stažnosť na admin Lukanol....

___________________
Image
Image


Top
   
 

EnDew
 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 21:19:22 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sat 10. Aug 2013 1:20:19
Posts: 39
Location: Třebíč

Points: 736 065
Cash: $9 381
já si myslím že když někdo uráží normál hráče tak to se nedá srovnávat s urážením admina to je jak srovnávat rychlost jedoucího a stojícího auta :!:


Top
   
 

Lukanol
 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 21:25:12 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Fri 20. Jan 2012 21:01:26
Posts: 145

Points: 1 258 166
Cash: $83 854
->Jony<- wrote:
UPOZORNĚNÍ: Pokud nechcete strávit čas čtením tohoto románu tak na to serte... sám v tom mám guláš.

Nick hráče: KisS|Lukanol
Server na kterém se to stalo: FunDD
Datum a čas kdy se to odehrálo: asi celý měsíc+
Co dotyčný udělal(jaké pravidlo/a porušil): Zasedl si na mě a dává tresty kdy může, ban za kktinu -> (nepodstatný)
Screen po případě svědci(minimálně dva):Pochybuju že mi to někdo dosvědčí když na serveru bylo 8 Bulls 2 Kiss (Lukanol, Sweet) a asi 2 bez klanu

Můj dodatek:Tuto žádost sem chtěl podat už dávno ale připadalo my zbytečný dávat stížnost protože mě admin nenávidí, ale po tom co se stalo dnes sem si řekl že by mu mohl někdo říct ať se klidní. Když se Lukanol stal adminem byl v pohodě hráč a kámoš, ale po pár měsíců mu to asi vlezlo do mozku... Chápu že dostanu mute za to když někdo opakovaně nadává do admina ale když mu vymyslím přezdívku Fena (vzniklo to tím že si s klanem na mě zasedl a šli jen po mě a jak jsme se honili přes celou mapu tak mě to napadlo) tak na tom snad nic hroznýho neni, a diví se že mu tahle říkám když po mě furt de a snaží se mi znepříjemnit hru (mute, kicky, narážky, blow). Nedělám to jen kvůli tomu že mi dal ban z toho se nepo**** ale je VELMI zvláštní že mute (vysvětlim později) dostani já, nikdo jiný a když do mě naráží polovina Bulls tak sem so asi 3krat změnil nick, po tom co sem dostal kick sem si změnil nick na: ChangeingNickInProgres a to podle mě neni něaký komunikování s hráči a hned co přídu vyfasuju ban. Ale to že mi nadávalo Bulls do kida, debila, kreténa, do toho že mám prdel jak bezdomovec atd tak to neřešil... prostě to je typický zasednutí na hráče. Nebylo to po prvý co se tohle stalo vyfasoval sem takhle asi 3x mute na 10min a jednou na 1h... ale je zvláštní že sem mute dostal právě já od stejnýho admina a ostatní nic.

Jak se to stalo:Normálně sem přišel na FunDD si zahrát a hned jak se mi to načetlo v chatu komentáře tipu: Jžš Jony kid se vrátil. Tak jak mě znáte začal sem se slovně bránit a stupňovalo se to čím dál víc a víc... já bych s tím přestal ale furt si na mě něco vymýšleli. A z čista jasna mi přilítne mute od Lukanola a potřeboval sem něco odepsat tak sem si změnil nick, než sem si ho stihl změnit na normal začal se Ritch ptát jestli za to neni ban a ať mi ten ban dá tak sem si ho změnil na: MyslisZeMeToSere? po tom sem dostal kick tak sem si změnil nick na: ChangeingNickInProgres (to podle mě není nic strašný). Hned jak sem přišel na servr dostal sem ban s důvodem: Change nicku pocas MUTE, Ignor admina (to první sem odůvodnil) ale jak pro boha můžu dostat důvod Ignor admina kdyý mám mute ???!!! to je jako by jste byly znehybnění, měli zavázanou pusu.

Prostě mě už sralo že si na mě zasedl


Takže ..
Quote:
Datum a čas kdy se to odehrálo: asi celý měsíc+

Nevím,kde jsi na to přišel .....
Quote:
Co dotyčný udělal(jaké pravidlo/a porušil): Zasedl si na mě a dává tresty kdy může, ban za kktinu -> (nepodstatný)

Na nikom jsem si nezasedl.Tresty ti dávám, protože si je zasloužíš! A to je podstatné!
Quote:
protože mě admin nenávidí,

Já tě nenávidím? No nevím nevím ... To,že když přijdu na server a ty začneš psát věci jako "A hele... Fena se nám vrátila" atd a já ti napíšu ať mi tak neříkáš mi nepřipadá jako nenávist.
PS:To,že se na mojí stranu postavilo pár lidí tak to není můj problém.
Quote:
ale po tom co se stalo dnes sem si řekl že by mu mohl někdo říct ať se klidní.

Jediný,kdo by se měl klidnit jsi ty!
Nadáváš,provokuješ a ještě si potom stěžuješ ....
Quote:
Když se Lukanol stal adminem byl v pohodě hráč a kámoš, ale po pár měsíců mu to asi vlezlo do mozku.,

No... kámoš bych já netvrdil...
Mě vlezlo do mozku to, že každý den,když se připojím na server (ne servr "Hned jak sem přišel na servr") musím dávat mute spamerům a těm co nadávají.
Quote:
vymyslím přezdívku Fena (vzniklo to tím že si s klanem na mě zasedl a šli jen po mě a jak jsme se honili přes celou mapu tak mě to napadlo)

Tak to co jsi napsal sis vycucal z prstu nebo já nevím ..
S klanem jsem si na tebe zasedl? Nechci být za vola ... Ale není Shooter o tom zabít všechny?? :think:
Quote:
když po mě furt de a snaží se mi znepříjemnit hru (mute, kicky, narážky, blow).

Jak už jsem psal ... mute,kick,blow jsem ti dal, protože sis to zasloužil!
Quote:
ale je VELMI zvláštní že mute (vysvětlim později) dostani já, nikdo jiný a když do mě naráží polovina Bulls tak sem so asi 3krat změnil nick, po tom co sem dostal kick sem si změnil nick na: ChangeingNickInProgres a to podle mě neni něaký komunikování s hráči a hned co přídu vyfasuju ban. Ale to že mi nadávalo Bulls do kida, debila, kreténa, do toho že mám prdel jak bezdomovec atd tak to neřešil...

Ty jsi ho dostal,protože jsem tě viděl jako prvního,kdo nadával. Ještě předtím jsem psal,že ten co bude ještě nadávat dostane mute...
To,že jste se s Bulls hádali je vaše věc.

Quote:
Prostě mě už sralo že si na mě zasedl

Tak naposled!!
Na nikom jsem si nezasedl.Nemůžu,za to že nadáváš spamuješ a chováš s,jako malé dítě.

___________________
Je člověk, je problém. Není člověk, není problém. - Stalin


Top
   
 

EnDew
 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 21:30:28 
offline
'Mower'
'Mower'
User avatar

Joined: Sat 10. Aug 2013 1:20:19
Posts: 39
Location: Třebíč

Points: 736 065
Cash: $9 381
souhlasím s Lukanolem


Top
   
 

 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 22:43:03 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sat 27. Apr 2013 18:38:05
Posts: 49
Location: Vrbno Pod Pradědem
Jony chováš se jako KID to je pravda..!
A to já bych ti nedal jen BAN ale PermaBan nebo si mi nadával do mé přítelkyně,proto jsem potom ti začal nadávad do "Kidu" nebo co jíného jsem měl dělat jít žalovat za Adminem?? nejsem ty.. To jsi pos** nadávaní do rodiny,Přítelkyně..!!
A to stejné Sarka dostala Ban nebo nadávala "Proč si tvůj tata nedal kondom aspoň by bylo o 1 kokota méně" Něco takeho tam bylo...
Jony Nesouhlasím že si Luk na tebe zasedl,si jen myslíš ty!! Ale je to tvojím chováním!!

___________________
Image


Top
   
 

Taz#
 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 22:52:11 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Thu 22. Dec 2011 18:24:57
Posts: 100

Points: 794 610
Cash: $763 915
moc dlouhý a bez obrázků pfffffff


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 22:56:14 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
Oba podle mě na tom mají nějaký podíl

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

Taz#
 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 22:58:18 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Thu 22. Dec 2011 18:24:57
Posts: 100

Points: 794 610
Cash: $763 915
přiznejme si kdo má rád Jonyho? :D Já teda ne ;) :ugeek:


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: Oběť Lukanola
PostPosted: Thu 15. Aug 2013 23:03:14 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Taz wrote:
moc dlouhý a bez obrázků pfffffff

:D :D :D :thumbup:
No tak, podle toho co jsem se z toho nádhernýho románu dozvěděl, teda souhlasím s Lukanolem. Taky chci napsat, že Shooter je od toho aby jsi zabíjel ostatní a to, že se klan spikne a jde po někom o tom PŘECI KLAN JE... na DM je ti vlastně klan uplně k ničemu - žádná TeamWork tam roli nehraje, ale na FDD je hlavní spolupracovat, ne!? A admin má právo zasáhnout do hádek, dát trest, i když jsem u toho nebyl tak nevidím žádnou chybu co by admin udělal...

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz