It is currently Sun 13. Oct 2024 20:20:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 18 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

N|M.CzSK
PostPosted: Tue 28. May 2013 21:20:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Quote:
- Ale myslím si, že své povinnosti plní docela obstojně.. viz.FB. Je pravda, že nadává - ale jak sleduju chování a slovník ostatních administrátorů, tak to neni lepší... a musím s lítostí konstatovat, že kdyby se vyhazovalo z AT jen za vulgaritu, tak by tu z AT nebyl skoro nikdo ..


Z toho plyne že je to u Vás normální a trestat za to ani nebudete. Super. To, že se stará o FB neznamená, že se na něj pravidla nevztahují. Podmínky nesplňuje, uráží mě - nemá tam co dělat!

___________________
Image


Top
   
 

gCD_Ber[Y]s
PostPosted: Wed 29. May 2013 11:18:13 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Mon 15. Oct 2012 14:48:21
Posts: 153
Location: ČR

Points: 615 997
Cash: $1 439 168
K stížnosti nevím co se tam stalo ale CZSK vždy když píšeš tak musíš zdůraznit:Admin musí být vyhozen z AT !to asi né to záleží co admin porušil a jak tá stížnost je závažná.Souhlasím s Netahlem že napsal že každýmu adminu ta nadávka ujede ale každá má svojí míru.Takže ať se vyjadří ostatní svědci a popřípadě napsali co se v té určité době stalo.

Dál bych to nehrotil, a byl bych rád kdyby se to normálně vyřešilo a né pomocí hádek ;)

___________________
Image


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Wed 29. May 2013 12:52:09 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 382 353
Cash: $2 908 587
CzSK wrote:
Z toho plyne že je to u Vás normální a trestat za to ani nebudete. Super.


To jsem ale nenapsal. Určitě to normální neni. Jen jsem konstatoval, že kdyby se z ATeamu vyhazovalo za nadávky, tak by tu nebyl skoro nikdo :D Pár lidí ano, ale moc ne..

Každopádně o vyhazov z AT se moc nedá přemýšlet.. Myslím, že min. varování/max. snížení lvl. Na vyhazov to neni.

BeryS wrote:
Souhlasím s Netahlem že napsal že každýmu adminu ta nadávka ujede ale každá má svojí míru.
- To je sice možné, že ujede, ale v tomto případě podle mě ujela trochu víckrát. Já si nejsem vědom, kdy jsem použil sprosté slovo. Vždy jsem vše vyřešil s klidem a pohodou. myslím, že od toho mají admini AP, aby se vyhnuli nadávkám a zřídili na serveru klid a pořádek. Ano váha sprostého slova má svojí míru a meze. Někdo jsi i sebemenší nadávku bere jako urážku. Někomu je to fuk. - Neříkám, že toto je tvůj případ.
BeryS wrote:
Takže ať se vyjádří ostatní svědci a popřípadě napsali co se v té určité době stalo.
- Pošlu svědkům odkaz a řeknu ať se vyjádří.

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Wed 29. May 2013 15:11:01 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Varování, to tomu moc nepomůže. Když se podíváš jak se vyjadřuje ke stížnosti tak ani varování v potaz brát nebude. Takže se snížením levlu bych byl spokojen - na 7 - 12 dní ale to je čistě a jen na Vás.

___________________
Image


Top
   
 

PostPosted: Wed 29. May 2013 16:04:48 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Mám docela dobrý nápad. Ten kdo tam byl, at už afk nebo ne, ale byl na tom dotyčném serveru, at nahraje log treba na uloz.to .
Logy najdete v MTA Složka\MTA\Logs . Logy se jmenují consolelogfile-ROKMĚSÍCDEN.log
Pokud to bylo dnes, tak consolelogfile-20130529.log .
Quote:
Zároveň prosím vedení, aby nezamykali stížnost. Pokud by administrátor nebyl potrestaný, tak ať nemusím zbytečně zakládat další topic.

A to myslíš jak ? Jakože když nebude potrestaný tak budeš protestovat ?

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Wed 29. May 2013 17:14:19 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Ano, máte pravdu. Unáhlil jsem se a nechal se unést člověkem jako je CzSk, který mi za to absolutně nestál. Nikdy jsem na žádného hráče nebyl sprostý nebo hrubý, natož abych mu nadával. Nechal jsem se vyprovokovat, moje chyba.

Přijmu jakékoliv potrestání, i když celá situace je z určitého hlediska hodně vyhrocená a to kvůli tomu, že se nesnášíme. To že jsem mu řekl že je "dement" či "k***t" na to, co na mě psal je jen mou bohužel vyhrocenou reakcí a za kterou se omlouvám. Ale upřímně, kdo někdy něco takového nenapsal? Nehledě na to, že CzSk mě tady na foru poslal do prdele. Měl bych být taky uražený? Nejsem, protože nevím proč bych takovou blbost měl řešit.

To je tedy mé jediné a poslední vyjádření k tomu. Očekávám, že opět mě CzSk okřikne, co tu píšu za blbosti. To je potom těžké...

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Wed 29. May 2013 17:53:55 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Ingnition wrote:
Ano, máte pravdu. Unáhlil jsem se a nechal se unést člověkem jako je CzSk, který mi za to absolutně nestál. Nikdy jsem na žádného hráče nebyl sprostý nebo hrubý, natož abych mu nadával. Nechal jsem se vyprovokovat, moje chyba.

Přijmu jakékoliv potrestání, i když celá situace je z určitého hlediska hodně vyhrocená a to kvůli tomu, že se nesnášíme. To že jsem mu řekl že je "dement" či "k***t" na to, co na mě psal je jen mou bohužel vyhrocenou reakcí a za kterou se omlouvám. Ale upřímně, kdo někdy něco takového nenapsal? Nehledě na to, že CzSk mě tady na foru poslal do prdele. Měl bych být taky uražený? Nejsem, protože nevím proč bych takovou blbost měl řešit.

To je tedy mé jediné a poslední vyjádření k tomu. Očekávám, že opět mě CzSk okřikne, co tu píšu za blbosti. To je potom těžké...



Proč bych měl? Přiznal jsi chybu i přes to, že jsem tě vyprovokoval "šaškem" takže nevidím důvod proč bych měl na tvou odpověď reagovat negativně.

___________________
Image


Top
   
 

LazyFox83
PostPosted: Wed 29. May 2013 18:41:27 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $2 038 468
CzSk me asi ukamenuje ale stiznost se zamita.

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 18 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz