It is currently Sun 13. Oct 2024 18:26:07

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

N|M.CzSK
PostPosted: Tue 28. May 2013 18:43:59 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Nick hráče: [SAM]<1ngn1t10n
Server na kterém se to stalo: FunDD
Datum a čas kdy se to odehrálo: 18:35 cca
Co dotyčný udělal(jaké pravidlo/a porušil): Je jich víc. On jako administrátor který nemá vůbec být v ATeamu kvůli nesplněným požadavkům mi nadával do kokota, dementa a ponižoval mě před celým serverem. Vše mu bylo samozřejmě punta jak on píše. Myslím, že se víc vyjadřovat nemusím, svědci budou stačit.
Screen po případě svědci(minimálně dva): Netahlo, Laxel, Deadman, Sulfan a hráči kteří byli v tuto dobu online.


Žádám o odebrání práv tomuto administrátorovy z těchto důvodů: Nevhodné chování, vulgarita, ponižování hráče a to hlavní, nesplňuje podmínky pro vstup do AT.
Zároveň prosím vedení, aby nezamykali stížnost. Pokud by administrátor nebyl potrestaný, tak ať nemusím zbytečně zakládat další topic.

___________________
Image


Last edited by CzSK on Tue 28. May 2013 18:50:23, edited 1 time in total.

Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Tue 28. May 2013 18:49:59 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
:D :D :D :D :D :D Ty jsi vážně šašek :D Opravdu :D Nevím kdo se pustil do mě na serveru a začal (teda spíš se snažil) mě z jakéhokoliv serveru ponížit. No nebudeme skákat kolem horké kaše, ty mě nesnášíš já tebe nesnáším. Ty chceš aby mě vyhodili a tak sis na to vymyslel takovou taktiku - začneš mě urážet nebo vysmívat co já vím co za hovadiny jsi na mě psal a čekal jsi, až napíšu něco co jsi chtěl. Jenže ty asi nevíš, že ty jsi mi skutečně putna a jsi mi ukradený - to znamená, že s tebou se já nikdy bavit slušně a inteligentně nebudu, jelikož jak sám všude píšeš když s tebou nesouhlasí, máš IQ nula...

Tahle stížnost je fakt směšná :D

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Tue 28. May 2013 18:51:33 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Že jsi šašek to jsem napsal ale nadávat do kokota? To opravdu ne. Zároveň je vidět tvé vyjadřování a opět, urážíš mě i zde.
Jen máš ze stížnosti srandičky místo toho, aby ses choval jako 19letý (skoro 20 jak jsi psal!).

___________________
Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Tue 28. May 2013 18:53:49 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Jo aha, a ty mě teda vůbec ale vůbec neurážíš? :D Já zapomněl, ty jsi pan dokonalej. Hele, tohle je fakt směšný. Tvoje vidina je přisrat se zpět do AT, vyhodit tím dokonale svého největšího nepřítele RooTa a tím se pomstít, po-vyhazovat pro tebe problémové lidi z AT, aby jsi měl klid. Hele kamaráde, opravdu jsi mi ukradený. Tohle je opravdu smutné.

No nechť se k tomu vyjádří další...

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Tue 28. May 2013 18:56:30 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Ach bože, taky čti co píšu... :crazy:
Že by byl ko.řen nepřítel to bych neřekl, jen nedělá to co by měl dělat. Nevidím důvod proč bych měl vyhazovat ostatní protože mi překáží. Nikdo mi tady nepřekáží, to je jen proto, že sis stojíš za svým blábolem který tě v první řadě napadl.

___________________
Image


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Tue 28. May 2013 19:00:10 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
CzSK wrote:
Ach bože, taky čti co píšu... :crazy:
Že by byl ko.řen nepřítel to bych neřekl, jen nedělá to co by měl dělat.

Kdybych nebyl tvůj nepřítel tak bys na mě všeobecně nenadával a neříkal, že mi je bůhví kolik let..
K stížnosti. V posledních dnech jsem zaregistroval, že se na serveru nechováš zrovna 2x slušně (myslím czsk). Ať se k tomu vyjádří takzvaní svědci.

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Tue 28. May 2013 19:02:11 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
:think: ty vole ako po prvý krát mi to pripadalo vtipné ale teraz je to trápne .... zamyslite sa nad sebou máte prevážne vysoký vek ale podľa týchto hádok to vyzerá že IQ hádam nie,kvôli takým pičovinám sa kurva hádať ty vole :thumbdown:

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Tue 28. May 2013 19:05:33 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
SiFucz wrote:
:think: ty vole ako po prvý krát mi to pripadalo vtipné ale teraz je to trápne .... zamyslite sa nad sebou máte prevážne vysoký vek ale podľa týchto hádok to vyzerá že IQ hádam nie,kvôli takým pičovinám sa kurva hádať ty vole :thumbdown:



To si ze mě děláte legraci...hele, vyřešte tuhle stížnost, po případě si vezměte log a já odejdu klidně na měsíc, tady se to rozhodně nenapraví když se na vše kašle. A koře.ne, s tím věkem, moc dobře víš, že všem tady lžeš, jestli je libo, dám sem důkaz. Teda, pokud mě nezabanuješ. :D

___________________
Image


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Tue 28. May 2013 20:06:38 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
CzSK wrote:
SiFucz wrote:
:think: ty vole ako po prvý krát mi to pripadalo vtipné ale teraz je to trápne .... zamyslite sa nad sebou máte prevážne vysoký vek ale podľa týchto hádok to vyzerá že IQ hádam nie,kvôli takým pičovinám sa kurva hádať ty vole :thumbdown:



To si ze mě děláte legraci...hele, vyřešte tuhle stížnost, po případě si vezměte log a já odejdu klidně na měsíc, tady se to rozhodně nenapraví když se na vše kašle. A koře.ne, s tím věkem, moc dobře víš, že všem tady lžeš, jestli je libo, dám sem důkaz. Teda, pokud mě nezabanuješ. :D



nemám dôvod klamať :wtf: a banovať nemám tiež v pláne

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Tue 28. May 2013 20:58:14 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 382 353
Cash: $2 908 587
Tak za 1. se všichni uklidněte a omezte tu vulgaritu.. při nejhorším tam hoďte * místo písmena, když už tu nadávku musíte napsat.

CzSK wrote:
Že jsi šašek to jsem napsal ale nadávat do kokota? To opravdu ne. Zároveň je vidět tvé vyjadřování a opět, urážíš mě i zde.
- K tomuto... Jsem svědek, nevšiml jsem si, že by Kuba (CzSK) použil horší výraz než "šašek" je možný, že jsem to přehlédl (odbíhal jsem). --> Přijde čas a sepíši nová zpřísněná pravidla, kde bude mimo jiného omezení vulgarity jako tomu bylo v době, kdy jsem začínal (co sprosté slovo to mute - i bany po opakování). - Rozhodně, že hráč nadává, tak tomu by se v rámci možností dalo zabránit - od toho jsou administrátoři. Ale že by měl jakýmkoli způsobem admin nadávat nebo urážet, tak to si rozhodně nemyslím....

CzSK wrote:
To si ze mě děláte legraci...hele, vyřešte tuhle stížnost, po případě si vezměte log a já odejdu klidně na měsíc, tady se to rozhodně nenapraví když se na vše kašle.
- Nikdo nechce, aby jsi odcházel nebo tak podobně..

CzSK wrote:
nesplňuje podmínky pro vstup do AT.
- Ale myslím si, že své povinnosti plní docela obstojně.. viz.FB. Je pravda, že nadává - ale jak sleduju chování a slovník ostatních administrátorů, tak to neni lepší... a musím s lítostí konstatovat, že kdyby se vyhazovalo z AT jen za vulgaritu, tak by tu z AT nebyl skoro nikdo .. :)

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz