It is currently Wed 09. Oct 2024 20:14:08

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 4 posts ] 

Chcete založenie Funny Serveru?
Ano 50%  50%  [ 2 ]
Nie 50%  50%  [ 2 ]
Total votes : 4
Author Message

PostPosted: Sun 27. May 2012 21:01:15 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Thu 19. Apr 2012 18:23:03
Posts: 27
Takže mal som návrh už jeden podnet padol vniekoho topicun tento problém som dal nápad na rešenie no miki ho pohřbil pod zem že nesúhlasi ale ja som sa o moje riešenie rozhodol zabojovať tímto spôsobom a to zorganizovaním ankety možno ak dostaneme dostatok hlasov možno pod našou spojenou silou predsalen podvolí a vyhovie takže každe áno sa počíta!
A teraz ku samotnému návrhu.

Ide oto že na serveri DM sa sa reduju velmi často 2 mapy: Shooter 2 | Shoot & Run
a na serveri DD sa againuje: Seven Towers
A miki taktiež nemá žiadenn TDM server takže mohol by sa spraviť teda serverzvaný Funny Server kde by boly najoblúbenejšie mapy - 7T , S2 , SR a na serveroch by ostali ale redo kním alebo again k tímtop mapam by bol možný nanajvýš 3 krát a dosť proste viac krát to je neúnostne a mne sa už stalo že sa 7T againlo 100x po sebe kym som nakoniec nezavolal admina a taktiež by na funny server pribudla funkcia changemode kde by bolo na vyber Race , Life v lifee sekci by boly na vyber TDM mody a zombie mody či free play a v race najoblúbenejšie DD a DM mapy a každých 15 20 minut by sa spustil votemode kde by si vybrali gamemode a následne mapu ktorá by sa dookola redovala až do dialšieho votemode takže prosím hlasujte v ankete čo si o tomto návrhu myslíte popripade navrhnite ešte detaily za každú pripomienku a ano budem rád ale aj nie poteší lebo uvidím že vyjadrite slobodne svoj názor ktorí je z vášho hľadiska správni


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Sun 27. May 2012 22:13:52 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Já to bez urážky ani nečetl do konce...já bych jen dal Shooter 2 a jeho bráchu Shoot & Run přesunul na DD,nic víc nic míň.Málo práce,velká spokojenost :)

___________________
Image


Top
   
 

PostPosted: Mon 28. May 2012 15:20:39 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Thu 19. Apr 2012 18:23:03
Posts: 27
Tak ti to zhrniem veľmi stručne v tomto návrhu šlo len oto aby sa založil server s ohranými mapami tipu: SevenTowers Shooter2 Shot & Run a im podobnými a tento server by slúžil aj ako cvičný server pre nováčikov ale aj pre milovnikov týchto máp!


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Mon 28. May 2012 15:46:36 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Zbytečný...spíš bych server CW obnovil,a ProDM nechal tak jak je...+ ten návrh co jsem psal...a k tomu CW,jelikož jsem tu furt můžu měnit hesla po každém CW aby se tam nemohli dostat další,na CW taktéž mohu dohlížet...často se stává že se hádají nebo si vymýšlejí score(ty co prohráli apod.).Výsledky by se pak mohli vypisovat zde na fórum,o to bych se postaral...omlouvám se že jsem odbočil tématu.

___________________
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz