It is currently Mon 30. Sep 2024 13:35:26

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 8 posts ] 
Author Message

 Post subject: Administrátory
PostPosted: Fri 29. Mar 2013 22:12:10 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 09. Jul 2012 20:26:07
Posts: 66
Ahoj :), po 3 mesiacoch neaktivity som sa vrátil a chcel by som pooukázať na DD server... jak je známe tak je zanedbaný, ale to už sme si zvykli :D.. ale za posledný týždeň, čo hrajem tak som nevidel jediného admina na DD.. a neviem či vôbec nejaký je, adminov je veľa aj keď stále nie je vidieť všetkých na servery.. ale nábor na aspoň DD by sa mohol otvoriť, pretože je tam veľa laggerov a ľudí ktorí to nemajú v hlave všetko OKa. :) .. a aj keď som sa snažil zavolať admina cez Global Chat, tak sa mi buď nikto neozval alebo odpísali, že nemajú čas,,, zaujíma ma prečo sú potom admini?.. Ďakujem za pochopenie :)..

___________________
*Driven*


Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý (Albert Einstein).


Top
   
 

-[SAM]-SULFANcz
 Post subject: Re: Administrátory
PostPosted: Fri 29. Mar 2013 23:01:49 
offline
'Hotring Racer'
'Hotring Racer'
User avatar

Joined: Sun 27. May 2012 11:01:01
Posts: 372
Location: Praha

Points: 359 481
Cash: $687 150
Je to pravda, nedávno miki postihla taková menší vlna odcházení adminů, tak je možné, že na DD chybí. Třeba Sifu byl rozhodně typickým DD hráčem. A když už píšeš ohledně náboru - to se jako sám opět nominuješ jestli to dobře chápu? :D

___________________
-[SAM]-SULFANcz
Taktik týmu SAM (San Andreas Masters)

Klanový web: http://www.sam-clan.eu
Osobní web: http://www.sulfan.cz

Jsem pouze DD a občasný FunDD hráč. Na DM mě zpravidla neuvidíte.
Nesetuji mapy, které se potom hrají 50x za sebou. Mezi ně patří Seventowers, Fivetowers, Edos (všechny), Superman.


Top
   
 

 Post subject: Re: Administrátory
PostPosted: Fri 29. Mar 2013 23:30:34 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 09. Jul 2012 20:26:07
Posts: 66
nie, nemyslel som to tak, že aby som bol zase ja adminom :D ako, možno podám žiadosť a buď víde alebo nevíde, ale myslel som to ohladne serveru, že na DD neni žiaden admin :)

___________________
*Driven*


Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý (Albert Einstein).


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Administrátory
PostPosted: Fri 29. Mar 2013 23:30:53 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
já tam chodím maty taky, raven taky

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

 Post subject: Re: Administrátory
PostPosted: Fri 29. Mar 2013 23:33:39 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 09. Jul 2012 20:26:07
Posts: 66
no nevidel som vás na DD v poslednom čase, a keď si kuknem "last active" tak tiež tam nikto nie je DD

___________________
*Driven*


Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý (Albert Einstein).


Top
   
 

MaTysk*
 Post subject: Re: Administrátory
PostPosted: Sat 30. Mar 2013 0:47:48 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 02. Jun 2012 12:15:52
Posts: 667
Location: Vranov nad Topľou

Points: 1 144 002
Cash: $152
Ja tam chodím pomerne často ale jasné že v poslednej dobe chodím dakedy aj na iné servery keďže je na DD malá aktivita alebo tam hrajú skoro samé deti. Ale pokiaľ niekto napíše do Global chatu stále prídem.

___________________
„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“
Jan Werich


Myslíš si, že som namyslený? Ale veď ja predsa nemôžem za to že som najlepší.


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: Administrátory
PostPosted: Sat 30. Mar 2013 9:40:00 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Driven wrote:
pretože je tam veľa laggerov a ľudí ktorí to nemajú v hlave všetko OKa. :) .. a aj keď som sa snažil zavolať admina cez Global Chat, tak sa mi buď nikto neozval alebo odpísali, že nemajú čas,,, zaujíma ma prečo sú potom admini?.. Ďakujem za pochopenie :)..

Ahoj Driven :D Vítej zpět..
Jen chci reagovat na tvou větu, poslední asi 3 dny se hodně z DD lidi ozývaly, kvůli lagerům, a když jsem byl na serveru(FunDD) tak jsem vždy odepsal, a hned jsem to tam s těmi hráči co lagovali šel pořešit, snad vždy to dopadlo dobře.. Myslím když volali admina přes ten global jsi zrovna na serveru nebyl, takže v tom bude asi ten problém.. :) Takže když někdo volá, že je tam lager, tak tam snad vždy zajdu, když mě teda nikdo nepředběhne, což většinou neni. ;) Asi když jsi zrovna volal do globalu admina jsem tam zřejmě nebyl, tak jsem nemohl, nevím kdo byl zrovna na serveru, ale jestli někdo ano - mohl se aspoň ozvat, a popř. i na tich 30sec. jít na ten server a pokickovat to tam, zas tak času a složitosti v tom není, takže to bych asi doporučil adminům... neboť na DD pěkně naštve lager s 600ping jako např. včera...atp. :)

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

 Post subject: Re: Administrátory
PostPosted: Sat 30. Mar 2013 14:33:48 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 09. Jul 2012 20:26:07
Posts: 66
:) Ja ale nemyslel tento námet tak, že celý admin team je neschopný, myslel som to tak, že to proste nestačí na to DD... mmh, to cez ten global chat su moje skúsenosti a hráčov menovať nebudem... hm, ja viem, že ty možno hraješ na tom DD občas a hneď dojdeš keď niekto volá, ale nestačíš len ty keď ešte hrávaš aj FDD... na DD by mali byť aspoň 4 admini ktorý hrávaju len na DD alebo neviem teda koľko.. to je na Hlavných adminov, ale chcel som poukázat, že to na DD proste nestačí :)

___________________
*Driven*


Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý (Albert Einstein).


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz