It is currently Tue 01. Oct 2024 11:17:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 8 posts ] 
Author Message

PostPosted: Mon 25. Feb 2013 23:18:42 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Jak víte , miki nedávno vydal do světa že vyjde (někdy) mega update, a já mám na něj pár návrhů ::

Návrh 1. :
Měl bych návrh rozdělit FunDD na FunDD a Shooter . Je to sice dost do budoucna , ale myslím že Zábavný DD a Shooter nepatří k sobě. Rozhodně by to seklo jako novinka , protože někteří vážně rádi hrají Seventowers atd., ale někteří zase Shooter , no a tam by se to hodilo moc hezky.

Návrh 2. :
Rád bych viděl na serveru něco typu Hot Pursuit. Jako Policie VS Závodníci. Možná by to hodně i pobavilo jako další novinka(Race tam bude..).Nechci z miki udělat FFS , ale dost sem si to oblíbil. Need For Speed Hot Pursuit, tam to bylo taky , FFS to hrávám , a kdyby to třeba nebylo hrávané , tak by se to dalo pryč, na co tam mít něco , co nikdo nehraje.

Návrh 3. :
Nová grafika. Miki já vím že na to nejsi , ale opravdu by bylo dobré změnit grafiku serveru.

Návrh 4. :
PVP Dimenze.Když vás někdo vyzve na pvp , je možné že zemřete aniž by vás vyzyvatel nebo ten koho jste vyzval zabil, a tím pádem přicházíte o peníze. Navrhl bych při výzvě , kterou když se přijme tak by hráči šli do jiné stejné dimenze. Myslím to tak že by byli ti dva neviditelní pro ostatní po dobu pvp , ale videli sami sebe(vyzyvatel ten co je vyzván).Po ukonceni PVP by se vrátili do normální.Nic extra to není.
To je odemne vse , doufam ze alespon s nekterym navrhem budete souhlasit.
>> Jedná se o budoucí miki server po mega updatu , ne o ten nynejsi !

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Last edited by FirstMn on Fri 01. Mar 2013 13:53:01, edited 5 times in total.

Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Tue 26. Feb 2013 15:19:54 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
1, Souhlasím na 10000%
2, No... nebudu se vyjadřovat bylo dost těžké ho přemluvit na RACE a ještě HOT PUSRUIT...?? Hmmm Kdo by scháněl ty mapy?
3, Naco jsou ty věcí zvané ''addony'' které si můžeš stáhnout... např shadery atd...

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

iLonex
PostPosted: Tue 26. Feb 2013 16:07:49 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Tue 03. Jul 2012 23:23:58
Posts: 419

Points: 662 351
Cash: $1 893 423
MrM4sl0 wrote:
1, Souhlasím na 10000%
2, No... nebudu se vyjadřovat bylo dost těžké ho přemluvit na RACE a ještě HOT PUSRUIT...?? Hmmm Kdo by scháněl ty mapy?
3, Naco jsou ty věcí zvané ''addony'' které si můžeš stáhnout... např shadery atd...

ale shadery ti neudělají grafiku MENU MTA ne? :) jakože v F3

___________________
TRAPAS.


Top
   
 

PostPosted: Tue 26. Feb 2013 19:00:49 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Zbytečné :) Když jsou DD mapy tak proč to nehodit na DD ?

___________________
Image


Top
   
 

PostPosted: Tue 26. Feb 2013 19:18:55 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Quote:
Zbytečné :) Když jsou DD mapy tak proč to nehodit na DD ?

Kde sem se zminoval o DD ? Tady jde jen o FunDD a Shooter.
Quote:
2, No... nebudu se vyjadřovat bylo dost těžké ho přemluvit na RACE a ještě HOT PUSRUIT...?? Hmmm Kdo by scháněl ty mapy?

Byl by to náš vlastní typ hry , no a mapy by se napr delaly a ne shanely .

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Thu 28. Feb 2013 15:47:39 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
MrSecond wrote:
Jak víte , miki nedávno vydal do světa že vyjde (někdy) mega update, a já mám na něj pár návrhů ::

Návrh 1. :
Měl bych návrh rozdělit FunDD na FunDD a Shooter . Je to sice dost do budoucna , ale myslím že Zábavný DD a Shooter nepatří k sobě. Rozhodně by to seklo jako novinka , protože někteří vážně rádi hrají Seventowers atd., ale někteří zase Shooter , no a tam by se to hodilo moc hezky.

Návrh 2. :
Rád bych viděl na serveru něco typu Hot Pursuit. Jako Policie VS Závodníci. Možná by to hodně i pobavilo jako další novinka(Race tam bude..).Nechci z miki udělat FFS , ale dost sem si to oblíbil. Need For Speed Hot Pursuit, tam to bylo taky , FFS to hrávám , a kdyby to třeba nebylo hrávané , tak by se to dalo pryč, na co tam mít něco , co nikdo nehraje.

Návrh 3. :
Nová grafika. Miki já vím že na to nejsi , ale opravdu by bylo dobré změnit grafiku serveru.

Návrh 4. :
PVP Dimenze.Když vás někdo vyzve na pvp , je možné že zemřete aniž by vás vyzyvatel nebo ten koho jste vyzval zabil, a tím pádem přicházíte o peníze. Navrhl bych při výzvě , kterou když se přijme tak by hráči šli do jiné stejné dimenze. Myslím to tak že by byli ti dva neviditelní pro ostatní po dobu pvp , ale videli sami sebe(vyzyvatel ten co je vyzván).Po ukonceni PVP by se vrátili do normální.Nic extra to není.
To je odemne vse , doufam ze alespon s nekterym navrhem budete souhlasit.
>> Jedná se o budoucí miki server po mega updatu , ne o ten nynejsi !


Asi bych se měl taky vyjádřit táákže.
1. Miki dal anketu zda shooter nebo fundd shooter vyhrává takže se fundd zruší, protože si vem, že kdyby to rozdělil tak na fundd bude jen jediná mapa a to seven a to se neoplatí.
2. Hrál jsem to viděl jsem to není to špatné, ale možná časem teď rozhodně ne jsme rádi, že jsme ho přemluvili na race
3. Souhlasím, ale tady tato není špatná, takže mi to vůbec nevadí
4. Třeba

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

PostPosted: Thu 28. Feb 2013 23:26:29 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Fri 13. Jul 2012 15:54:08
Posts: 60
1) Zbytečnost
2) Tady by mi to bylo docela jedno, ale nemyslím si, že ti to bude schváleno
3) S tímhle jednoznačně souhlasím
4) Totální ptákovina, přece si to nemusí dávat hned na začátku kola, můžou začít s PvP, když už bude míň živých hráčů, popř. jen oni dva


Top
   
 

Black::.CzDaV3
PostPosted: Sun 03. Mar 2013 14:01:48 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Wed 02. Nov 2011 23:47:18
Posts: 162
Location: Holand - Assen

Points: 509 598
Cash: $2 511 210
Jako je mi to jedno, osobně se na BigUpdate těším, ale jenom kvůli Race serveru. :) To Hot Pursuit mě osobně moc neoslovuje, je to dle mě zbytečnost a zatížení VPS bo Mikiho času. Dale s novou grafikou souhlasím 100%. Už by to chtělo změnu. K té PVP Dimenze se nevyjadřuji protože to nemá cenu, i když nápad to špatný není.

Lidi, uvědomte si že už jenom ten Update je Hard jak sviň... Přidávat k tomu další "blbosti" je na ho*no! Ale jinak nápady jsou good...

___________________
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz