It is currently Sat 12. Oct 2024 22:22:14

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 6  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message

-[SAM]-SULFANcz
PostPosted: Wed 20. Feb 2013 21:13:28 
offline
'Hotring Racer'
'Hotring Racer'
User avatar

Joined: Sun 27. May 2012 11:01:01
Posts: 372
Location: Praha

Points: 359 481
Cash: $687 150
BARTABART wrote:
Chybu dělá občas každý, jenže tady jí neděláte občas ale neustále a neustále se to tu opakuje


Ne, já chyby opravdu nedělám, a pokud někdo ano a ví o tom, tak ji rozhodně nebude opakovat. Děláš z toho příliš velkou tragedii.

___________________
-[SAM]-SULFANcz
Taktik týmu SAM (San Andreas Masters)

Klanový web: http://www.sam-clan.eu
Osobní web: http://www.sulfan.cz

Jsem pouze DD a občasný FunDD hráč. Na DM mě zpravidla neuvidíte.
Nesetuji mapy, které se potom hrají 50x za sebou. Mezi ně patří Seventowers, Fivetowers, Edos (všechny), Superman.


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Wed 20. Feb 2013 21:21:33 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Jenže administrační tým je základ, a pokud se základ hroutí, tak je to tragédie. :problem:

___________________
Image


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Wed 20. Feb 2013 21:21:46 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Tak když už jsme u toho..

Je pravdou, že zkušenější admini by MĚLI (nikoli museli) zaučit nové adminy. Mě osobně, když jsem poprvé dostal práva, se ujal Netahlo a poradil mi se vším, co sem potřeboval. Bylo to určitě výhodou, ale co se naučíš sám si zapamatuješ líp.
Ohledně banování, je to pro admina velká zodpovědnost. Je hodně vidět, že se admin LVL 1 snaží co nejdřív dostat LVL 2. Bylo to tak i u mně, ale po té zkušenosti se do toho moc nepohrnu. Chce to velkou mentální sílu neudělat tu tzv. "píčovinu".
Dál do toho nechci moc šťourat, jsem přece jen tá " 1čka " :))

Váš Stylk0-0

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

PostPosted: Wed 20. Feb 2013 21:49:04 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Jinak CzSk, když si takový znalec pravidel se divím že neznáš pravidlo 8 "Zákaz doublepostu,tzn. 2 a více komentářů za sebou." ;)

___________________
Image


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Wed 20. Feb 2013 21:51:07 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Bewasek wrote:
Jinak CzSk, když si takový znalec pravidel se divím že neznáš pravidlo 8 "Zákaz doublepostu,tzn. 2 a více komentářů za sebou." ;)


Opakuji po druhé, řešíte se tu Vy, ne já. Alespoň sám teď vidíš, jaké hovadiny sem vkládáš. Nepíšeš vůbec k témě.

___________________
Image


Top
   
 

PostPosted: Wed 20. Feb 2013 21:55:30 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Přestan kritizovat nás a nejdříve se poohlédni na sebe :) Ano neřešíš se tu ty, ale když se ti nelíbí být kritizován tak nekritizuj jiní :)

___________________
Image


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Wed 20. Feb 2013 22:21:27 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
BARTABART wrote:

Vůbec netuším, co tady dělají někteří klauni, vedení není ani schopno si je hlídat a to jejich chování (řád. administrátorů i vedení) je na zvracení. :sick:

Vaše důvody k banování jako je, cituji "ok mas ban jak si chtel" je opravdu nepřiměřené.
To udělujete tresty na přání? Vánoce už byli a aby jste rozdávali dárky pomalu i na Velikonoce.
Dále co se týče zmiňovaného webu. Ty Vaše (při)sprostlé komentáře typu "To je idiot", "Demence", "Utři si nos" atp. = hrůza, děs a svinstvo.

Místo toho aby jste hráči vysvětlili danou věc jasně, zřetelně a polopaticky jim nadáváte, urážíte je a nakonec zabanujete s důvodem "Demence". Ta vládne však jen tu. Pokud teprve hráč ze sebe dělá idiota i po tomhle, teprve pak využijte práva a klidně banujte i s důvodem "Provokace administrátora".
Snad tu nemusím sepisovat vše a bude Vám stačit tohle, aby jste se konečně vzpamatovali a začali se chovat jako lidi s IQ přesahující více jak 0.
Zároveň by mohlo mít i to vedení nad Vámi kontrolu a na takovéto věci by Vás měli upozorňovat oni a ne já.

Vše. :problem:

U některých se taky divím, že dostali AP, ale co naděláš.
Co se týče banu co tam mám napsat, když chtěl ban ? Napíšu důvod normální, který není vulgarní podle mě nic na tom není, i když nejsou vánoce tak, když chceš ban proč mu ho nedat ?
Co se týče webu a komentů nenecháme si srát na hlavu pokud ten člověk je gramotný tak si přečte osnovu a udělá vše jak má, ale když ne tak mu není pomoc.
Ano někteří začnou nadávat, ale taky proto, že jim to vysvětlit prostě nejde nejsme ve škole, aby jsme je učili co smějí a co ne.
S banem Demence nesouhlasím taky, ale hold přišel stím Sauron a chytlo se to což by nemělo.
Iq admini mají jen ne každý je umí využít.
Tady vládne anarchie už dlouho AP tu dostane ten kdo napíše dobře osnovu a dostane ANO a pak když je aktivní AP bude mít furt a nebo i povýši někoho kdo má AP kratší dobu jak ten druhý. (Ano opět zmiňuju povýšení Másla na lvl 3 místo mě)
Snad jsem se držel tvé stížnosti a snažil se odpovědět k tématu.
V něčem s tebou souhlasím v něčem ne.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Wed 20. Feb 2013 22:34:25 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Bewasek wrote:
Přestan kritizovat nás a nejdříve se poohlédni na sebe :) Ano neřešíš se tu ty, ale když se ti nelíbí být kritizován tak nekritizuj jiní :)


A proč mám hledat chyby v sobě, když tady nejde o mě? Sakra kolikrát ti to mám napsat? Opět IQ na bodě mrazu... :lolno:

Quote:
Co se týče banu co tam mám napsat, když chtěl ban ? Napíšu důvod normální, který není vulgarní podle mě nic na tom není, i když nejsou vánoce tak, když chceš ban proč mu ho nedat ?


A proto mu ho i musíš dát? Co to je sakra za nesmysl, dáš mu ban protože ho chce. Pokud ho chce, ať si ho zaslouží.

Quote:
Co se týče webu a komentů nenecháme si srát na hlavu pokud ten člověk je gramotný tak si přečte osnovu a udělá vše jak má, ale když ne tak mu není pomoc.


Pokud hráč nevidí/přehlédne/kašle na osnovu, máte ho upozornit aby jí doplnil a to NORMÁLNĚ, ne mu ihned nadávat do imbecila atd. Pokud jí teprve pak nedodá, už si s ním dělejte co chcete.

Jinak jsi zatím první a to ti i gratuluji, který mi odpověděl na to, co jsem chtěl. Že by se tu našel někdo normální? :clap: :thumbup:

___________________
Image


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Wed 20. Feb 2013 22:50:41 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
BARTABART wrote:
Bewasek wrote:
Přestan kritizovat nás a nejdříve se poohlédni na sebe :) Ano neřešíš se tu ty, ale když se ti nelíbí být kritizován tak nekritizuj jiní :)


A proč mám hledat chyby v sobě, když tady nejde o mě? Sakra kolikrát ti to mám napsat? Opět IQ na bodě mrazu... :lolno:



Pokud hráč nevidí/přehlédne/kašle na osnovu, máte ho upozornit aby jí doplnil a to NORMÁLNĚ, ne mu ihned nadávat do imbecila atd. Pokud jí teprve pak nedodá, už si s ním dělejte co chcete.

Jinak jsi zatím první a to ti i gratuluji, který mi odpověděl na to, co jsem chtěl. Že by se tu našel někdo normální? :clap: :thumbup:


Bewas zase brzdi přece jenom CZSK byl lvl 4 a má i určitý podíl na některých věcech a má právo se vyjadřit popř. říct co je špatně.

S tím souhlasím měli by jsme se poučit, ale zase pokud ti člověk skoro každý den napíše žádost bez osnovy tak je to trochu o nervy pořád psát to samé a ještě k tomu, když někteří založí téma a okomentují to jednou za 50 let.


Děkuju snažím se odpovědat co nejlépe. Já jsem normální pořád. :)

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Wed 20. Feb 2013 23:08:39 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
Už jsem se dohadoval se svým vedoucím jestli bych sem nemohl na chvíli zajít a aspoň tu udělat nějaké změny, ale to je i na mikimu ale u něj to vidím černě.
Každopádně mi to můj šéf zakázal abych zde účinkoval - asi nechce o mě přijít. :D
To je ale jedno. Normální se vyjádřili ale pouze jeden komentář byl přijatelný a dočetl jsem se v něm vše, co jsem chtěl.
Teď už mě jen zajímá konečný verdikt vedení a byl bych rád, kdyby všech.

___________________
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 6  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz