It is currently Tue 08. Oct 2024 22:20:46

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

PostPosted: Sun 02. Dec 2012 20:29:44 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sat 01. Dec 2012 19:24:55
Posts: 7
Location: Bratislava
Každému jednému hráčovi by sa páčilo keby si vládol poctivo, spravodlivo a férovo, mi nehovor že nie! Ako to že neviem čo je camp? Vysvetli mi teda po tvojom čo je camp. Čo s tým má to že ako dlho hrám MTA? Neviem presne ty si admin, zisti si. Nemeriam si čas a ani výhry, podotýkam opäť že tam chodím pre zábavu. Načo mne je dôkaz? Ja som admin? Ty aby si mohol vždy očistiť svoje meno v prípade nepravdy by si to mal mať vždy podložené dôkazom v prípade kicku alebo banu.


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 20:34:28 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
PANEBOŽE

Moudřejší ustoupí


Omlouvám se co jsem udělal -.-

Ale jedné věci se nevzdám ! No prakticky 2 !
1. AP
2. To když ti je 22 a mě 14 (noa) tak mi nebudeš rozkazovat ! Nejsi moje matka !

Nemám na takové hovadiny NERVY!

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

N|M.CzSK
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 22:04:58 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Wed 21. Mar 2012 18:05:13
Posts: 882
Location: Praha

Points: 530 372
Cash: $36 034
MrM4sl0 wrote:
PANEBOŽE

Moudřejší ustoupí


Omlouvám se co jsem udělal -.-

Ale jedné věci se nevzdám ! No prakticky 2 !
1. AP
2. To když ti je 22 a mě 14 (noa) tak mi nebudeš rozkazovat ! Nejsi moje matka !

Nemám na takové hovadiny NERVY!


Tebe už bych fakt vykopl, je ti 14 a chováš se jak užvaněnej parchat když do toho pleteš svojí matku... :lolno:

___________________
Image


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 22:25:15 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
Jojo, koukni se na jeho dlouhé posty a mě říkáš užvaněnej parchant....

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

Black::.I3ie"
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 22:37:43 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
MrM4sl0 wrote:
PANEBOŽE

Moudřejší ustoupí


Omlouvám se co jsem udělal -.-

Ale jedné věci se nevzdám ! No prakticky 2 !
1. AP
2. To když ti je 22 a mě 14 (noa) tak mi nebudeš rozkazovat ! Nejsi moje matka !

Nemám na takové hovadiny NERVY!


:D :D No Jo No .. co se da delat? :D

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 22:48:26 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
no lol kto to má čítať dnes se mi nechce :D

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

Black::.I3ie"
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 23:31:00 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 01. Sep 2012 1:38:24
Posts: 887
Location: Bydlím doma.

Points: 2 500 642
Cash: $4 303 039
SiFucz wrote:
no lol kto to má čítať dnes se mi nechce :D

Tak se nato vyspi a zejtra muzes zacit :D

___________________
My channel: http://www.youtube.com/user/Fejtkovic16/videos


DxT|
Black::.
G|W^
-HF-
Black::.
=FoX=
G|W^
=FoX=
Black::.


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Mon 03. Dec 2012 19:20:08 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
takže po hlbokom začítaniu do tohto "príbehu" som došiel k vysvetleniu

Cpt.Branik wrote:
Kempiť, tento výkon beriem ako starý hráč CoD, administrátor a ako zakladateľ klanu ktorý používam takmer v každej hre, že hráč sa dopúšťa kempenia v tej chvíli, keď sa ukrýva a čaká na zjednodušenú situáciu aby mohol atakovať útočníka. Automaticky keď sa hráč nachádza v pohybe, a prenasleduje protivníka je irelevantné aby "skúsený" hráč, administrátor Maslo mohol povedať na mňa a kolegu s ktorým som hral že sme kemperi.


Tu je skvelé vysvetlené čo to slovíčko KAMP tzv. CAMP znamená takže Maslo neviem čo mu zazlievaš ......


MrM4sl0 wrote:
Osnova je kde? :O

- jestli jste hráli na TEAM měl si jít k ní do FQS|. (v kterém není) aspon na -CH nebo jste měli jít do F*C* což je klan pro všechny...

[/color]


Toto berem z rezervou a to preto lebo majú spolu TW (Teamwork) neznamená že musia byť spolu v clane a Branik to že si dáš pred meno iný názov clanu z dôvodu TEAMCHATU neznamená že (prepáčte za ten výraz) si sa vysral na ten clan v ktorom si v súčastnosti takže ....


Cpt.Branik wrote:
Prvý krát počujem o tom že keď je otvorená mapa nedá sa ísť všade, musíš aj toto zmeniť teda. S radosťou uvítam aj účasť na danom probléme od kompetentných ľudí, ostatných skúsených administrátorov. Podotýkam že mi ide o verejné ospravedlnenie od Masla, nakoľko neuznal svoju chybu v čase kedy sa to stalo. PS: Keď si taký šéf ako hovoríš, prečo si neupozornil hráča ktorého nick som si nie presne istý, keď používal vulgárne slová na moju adresu a adresu Klaudii? Ďakujem, s pozdravom Branislav F. alias (X-3)Cpt.Branik


Takže Branik s tým hlboko nesúhlasím ... a to preto keď mapa bola urobená otvorene a je blízko mesta alebo ostrova neznamená to aby ste to využili k tomu aby ste mohli jazdiť po meste alebo ostrove ako sa vám zachce, to sa počíta ako BUG tzv. a týmto majú Administrátori právo dať dotyčnému BLOW alebo KICK a keď sa to viac krát opakuje tak aj BAN ....... Ohľadom vulgarnosti voči hráčom tak to by som rád videl nejaké dôkazy z dôvodu toho aby sme mohli 100% istý že ten ktorý to urobil aby sa nemusel sťažovať práve na nás že sme ho potrestali tak alebo tak....

Cpt.Branik wrote:
Načo mne je dôkaz? Ja som admin? Ty aby si mohol vždy očistiť svoje meno v prípade nepravdy by si to mal mať
vždy podložené dôkazom v prípade kicku alebo banu.


No tu to funguje tak ... ten kto podá sťažnosť by mal mať aj nejaké dôkazy o tom čo ten dotyčný urobil takže není o čom hovoriť ...


To je o do mňa všetko . Admin LvL 3 SiFucz (Som Slovák)

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

PostPosted: Mon 03. Dec 2012 22:44:45 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sat 01. Dec 2012 19:24:55
Posts: 7
Location: Bratislava
Zdravím Vás.Chápem, ale ja nie som ten človek čo si mení nick, takže z pravidla hrávam stále s tým čo mám. V ktorejkoľvek hre vystupujem stále pod rovnakým menom už dlhé roky. Samozrejme súhlasím s tým že tí čo využívajú bug treba potrestať, ale v mojom prípade čo som tu spomínal sa o bug určite nejednalo. Plne rozumiem tomu že potrebujete ako administrátori dôkaz k tomu aby ste mohli niekoho potrestať, ale tým že som to tu spomenul som chcel skorej podotknúť na to že administrátor bol online na servery a nezakročil. Na moje nešťastie nemám na to dôkaz, takže to nemusíte brať na vedomie. Ďakujem za vyjadrenie Sifucz. S pozdravom Branislav F. alias (X-3)Cpt.Branik.


Top
   
 

PostPosted: Tue 04. Dec 2012 13:37:28 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 20. Oct 2012 11:22:39
Posts: 324
Nj , ale je tu to , ze SiFu to shrnul a konec :D . Náhodou neberte nijak ohled na vek , jelikoz jestli je maslovi 14 a mu 22 tak neznamena ze starsimu budeme verit víc ..

- Bez důkazů / svědků
=======

> Navrhuji LOCK <

___________________
O spoustě hráčů a lidí jsem si říkal že jsou kokoti, dementi apod.. Tento mně dost fascinoval a zaujal hned první místo !:
Jsi debil Ingnitione ! Je mi líto, ale zaujal jsi první pozici a to na pěkně dlouho


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz