It is currently Tue 08. Oct 2024 20:23:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

PostPosted: Sat 01. Dec 2012 20:18:28 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sat 01. Dec 2012 19:24:55
Posts: 7
Location: Bratislava
(X-3)Cpt.Branik
FunDD
1.12.2012 čas niečo medzi 17:00-18:00
Vec: Zdravím Vás nadšenci MTA. Tak ako podaktorý, aj ja som zažil nepeknú situáciu na serveri o ktorú by som sa s Vami chcel podeliť. Nejde o nič vážne, nedostali sme ani ban, čo považujem za dôležité. Avšak môj najväčší problém je s hráčom, adminom ktorý má nick Maslo. Jeho správanie je pohoršujúce. Ja a ešte nemenovaný hráč, ktorého nechcem do toho zapájať sme boli takzvane kicknutý, zabitý počas hry. Išlo o nedorozumenie zo strany hore menovaného administrátora. V prvej chvíli som nevedel o čo ide, až po tom na otázku čo sa to stalo mi admin odpovedal že kempíme. Na to som mu vysvetlil danú situáciu, že dôvod prečo sme sa tam nachádzali bol jednoznačný, išli sme zabiť hráča a opraviť si auto spolu s nitrom. Na to som dostal odpoveď že auto sa dalo vymeniť aj bližšie. Stále po niekoľko násobnom pokuse o vysvetlenie, adminovi unikal zmysel toho prečo sme tam boli a to bolo že sme tam šli zabiť hráča. Je to mapa ako každá iná, nepoužívali sme ani bug ani nič iné, to že sme sa nachádzali v pohybe, mimo väčšej skupiny krvopotne sa zabijajúcich hráčov, si myslím že neznamená že kempíme. Kempiť, tento výkon beriem ako starý hráč CoD, administrátor a ako zakladateľ klanu ktorý používam takmer v každej hre, že hráč sa dopúšťa kempenia v tej chvíli, keď sa ukrýva a čaká na zjednodušenú situáciu aby mohol atakovať útočníka. Automaticky keď sa hráč nachádza v pohybe, a prenasleduje protivníka je irelevantné aby "skúsený" hráč, administrátor Maslo mohol povedať na mňa a kolegu s ktorým som hral že sme kemperi. Túto hru nehrávam pre body, pre víťazstva, ale hrávam túto hru predovšetkým pre to aby som sa zabavil, aby bola sranda. Som pracujúci človek s trošku vyšším vekom oproti ostatným, ale myslím že to nie je problém. Preto keď mám čas a nevenujem sa rodine a práci, sem tam skočím na FunDD server, je to predsa aj v názve Fun- zábava. Jeho správanie a prezentácia administrátorov je na uváženie, nejde mi o očierňovanie jeho mena, ale o spravodlivosť. Preto žiadam o verejné ospravedlnenie od daného administratóra, Masla, a poučenie ho o tom čo znamená výkon kempiť. Touto sťažnosťou žiadam kompetentných o prešetrenie situácie a zváženie či je Maslo, vhodný kandidát na post administratóra. Za korektné vybavenie mojej sťažnosti Vám vopred ďakujem. S pozdravom Branislav F. alias (X-3)Cpt.Branik


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 13:47:24 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
Osnova je kde? :O

- Hele, mapa byla asi více jak 10Kol, jak vím většinu kol si .Klaudia jenom tak jezdila po meste a potom az jste byly jenom vy 2 tak jste se znicili... jestli jste hráli na TEAM měl si jít k ní do FQS|. (v kterém není) aspon na -CH nebo jste měli jít do F*C* což je klan pro všechny...

- Víte, proč já zrovna ? můžeš mi to vysvětlit... i jiní admini takhle BLOWují...

- Je mi jedno že jste tam šli někoho zničit ale vím že to bylo skoro každé kolo +/- (8/11) zničili jste tam někoho A POTOM JSTE TAM ZŮSTALI !!!!!!!!!!!

- Co to tam meleš o FUN zábava? to neznamená že můžeš CAMPit... kdybyto bylo FREECAMP tak možná jo...

- Byla to nová mapa boužel většina map je v areně nebo nějak jinak tak a by se z ní nedalo uprchnout... boužel mapa byla postavená čistě volně tak musí být tvrdší pravidla

S pozdravem MrM4sl0

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

PostPosted: Sun 02. Dec 2012 14:47:03 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sat 01. Dec 2012 19:24:55
Posts: 7
Location: Bratislava
Opäť Vás zdravím. Tak začnime pekne postupne, rad radom. Odpoviem Ti stručne, aj keby sa neviem čo robilo, môj nick nikdy nezmením a ani nevidím dôvod prečo by som ho mal meniť keď chcem hrať s priateľom ktorý sa nachádza v inom klane, a chceme byť team. Čo koho je do toho s kým ja hrám? Nedajte sa pomýliť tagom čo mám pred menom. Ja sa držím vždy hesla "Semper Fi!" tak ako v práci tak aj v osobnom živote a tak isto som verný aj mojím hráčom a nášmu klanu ktorý je založený v inej hre. Preto nemiením meniť nick len kvôli tomu aby tebe bolo jasné s kým hrám, je to predsa slobodný server. Mám tvojej rade o zmene mena chápať tak že týmto ma Ty nabádaš k tomu aby som šiel do iného teamu do ktorého nepatrím, a tým potom aj mňa očierňoval že mám tag iného klanu do ktorého nepatrím tak ako napríklad čo si hore spomínal Klaudiu? Je mi to úprimne jedno kto v akom klane je, ta hra je o zábave.
Neviem kto ešte okrem teba blowuje, zažil som to prvý krát od kedy to hrávam, a opäť hovorím že bolo to vykonané neprávom. To že sme boli stále na tom istom mieste bez pohybu je irelevantné. Dané miesto kde si nás možno stretával, lepšie povedané vidával bolo pre nás miesto kde sme sa v tej veľkej mape stretávali a potom vyrazili v pred do boja.
Ja nemelem, len sa Ti snažím opäť slušne vysvetliť že sme nekempili. Keby som vedel kresliť, možno Ti to aj nakreslím ale neviem.
O tvrdých pravidlách neviem nič, Ty ich vytváraš? Tak to je potom o niečom inom keď môžeš meniť pravidlá, tak to potom áno. Prvý krát počujem o tom že keď je otvorená mapa nedá sa ísť všade, musíš aj toto zmeniť teda. S radosťou uvítam aj účasť na danom probléme od kompetentných ľudí, ostatných skúsených administrátorov. Podotýkam že mi ide o verejné ospravedlnenie od Masla, nakoľko neuznal svoju chybu v čase kedy sa to stalo. PS: Keď si taký šéf ako hovoríš, prečo si neupozornil hráča ktorého nick som si nie presne istý, keď používal vulgárne slová na moju adresu a adresu Klaudii? Ďakujem, s pozdravom Branislav F. alias (X-3)Cpt.Branik


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 17:40:05 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
- Jak si říkal proč by jsi měl jít do jiného klanu... přečti si to znova pochopíš to možná... Myslel jsem že si dáš ten TAG a za nick CH !!!!! jako že jsi v tom klanu na CHAT !

- Jestli nevíš kdo kromě mě blowuje... víš tuto možnost mají všichni admini, a jak vidím nikdy jsem tě neviděl na DM ani DD takže mi je jesné že nevíš kdo

- Nevšiml jsem si že by tam na vás někdo nadával...

- Jo a... jak mi vysvětlíš 2 věci
1. Ty jsi slovák a ten (ta) polák...
2. Má nick klaudia ale jakto že má login iPatryk ? :O jak vím toho hráče si pamatuju PatrykPL jse jmenoval

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

PostPosted: Sun 02. Dec 2012 18:38:02 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sat 01. Dec 2012 19:24:55
Posts: 7
Location: Bratislava
Nechodím moc na iné servery, na FunDD chodím predovšetkým kvôli zábave. A keď ide o to že ja som Slovák a ona Poľka, kde je problém? Komunikujeme anglicky, v tom problém nevidím. A nakoľko máš pochybnosti o nej, môžem Ti so 110% istotou povedať že je to ona, nakoľko bývame spolu na skype, a ešte rozoznám ako štátny zamestnanec hlas medzi ženou a chlapom. Je možné že ma brata? Tak ako ja sestru a hrávam niekedy aj na jej počítači. V tomto nevidím problém. Problém stále vidím v tom že rozoberáme nepodstatné veci, túto tému som vytvoril preto lebo som bol nespokojný s tým čo si urobil v daný deň. Tak ak by som Ťa mohol poprosiť vráťme sa späť k tomu že si nás neopodstatnene ako tomu hovoríš blowol.


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 18:45:55 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
- Hele jak jsem si všiml měl jsi kolem 33K points to znamená že jsi tu celkem ještě nový takže spíše nechápu proč podáváš stížnost.... Tady je to klasika

- Víš já to neříkam... ono to tak je. Ono se to jmenuje BLOW.... taky jeden důkaz že jsi tu nový a ještě nevíš jak to tady chodí ;)

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

PostPosted: Sun 02. Dec 2012 19:12:25 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sat 01. Dec 2012 19:24:55
Posts: 7
Location: Bratislava
O dôvod viac že som nový. To sa takto stáva pravidelne každému kto je tu nový, že dostane blow? Určite toto nepovažujem ako klasiku! Ako k novému hráčovi by sa malo pristupovať férovo tak ako k ostatným, a nie odplašiť ich neodbornosťou administrátora. Jedine čo tu riešim je to že to bolo neopodstatnené keď si nás ako administrátor blowol. V online svete som dlhšie ako ty, takže viem čo si admin môže dovoliť v rámci slušnosti a čo nie. Nikdy som neopodstatnene niekoho nekickol ani nezabanoval bez toho aby som mal na to dôkaz, takže u mňa vždy preferovalo video. Bez videa nebolo žiadne čachre machre. Verejne sa ospravedlň alebo rezignuj z funkcie administrátora!


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 19:40:40 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
- Je mi jedno jak dlouho si v online světe a kolik ti je....

- Hele na to že si nový zacházel jsem z tebou úplně normálně, prostě nevíš jak to tady chodí.

- Co se týče důkazů ty máš mít ty :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

- Neznám důvod proč bych měl rezignovat....

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

PostPosted: Sun 02. Dec 2012 20:06:16 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sat 01. Dec 2012 19:24:55
Posts: 7
Location: Bratislava
Tak mi to vysvetli ako to tu chodí. Koľko hráčov nespravodlivo blowneš denne? Rezignovať máš preto lebo si nepriznáš chybu. A skutočne rád by som bol aby sa vyjadrili aj ostatný administrátori, alebo to nechávate len tak plávať? Ty máš prezentovať klub administrátorov, správať sa slušne a "vládnuť" na servery poctivo a správanie predovšetkým, správanie.


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
PostPosted: Sun 02. Dec 2012 20:20:04 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
- HÁ !!! to je ten problém !!! víš jsi jeden z hodně hráču... protože "vládnuť" to je hráčum nelíbí! Chcou aby byli na stejné úrovni, řešit problémy a setovat mapy.

- Prej nespravedlivě, hele tak jinak... jak dlouho hraješ MTA ?

- Že nepřiznám chybu ? Víš ty nevíš co je tady u nás CAMP...

- No, ty máš mít SCREENY nebo nějaký důkaz...

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: NaGaFo and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz