It is currently Tue 08. Oct 2024 22:15:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 6 posts ] 
Author Message

[SAM]Hydrogarus
 Post subject: Sťažnosť na -HF-Moki
PostPosted: Sat 07. Sep 2013 20:31:34 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $630 456
Nick hráče: -HF-MOKI
Server na kterém se to stalo: race
Datum a čas kdy se to odehrálo: 7.92013 20:20 a. k. a. dátum môjho banu
Co dotyčný udělal: Nezdôvodne ma zabanoval, resp. dôvod udal, ale ten je nepravdivý/ zveličený.
Rozpíšem situáciu, aby to bolo jasnejšie: Po príchode na server som skonštatoval, Že je zvláštne, keď niekto kto má 15-rokov nadáva po ostatných, že sú "kidi" (Nebolo to myslené konkrétne skôr vo všeobecnosti na rozprúdenie debaty). Postupne sa rozprúdila hádka s Mokim, ktorý to konštatovanie + moje následné argumenty bral ako to že útočím na jeho osobu, že ho provokujem.
Ja som mu len slušne vysvetlil, že to nie je provokovanie, len môj názor. To, že sa mu niektorý pochlebujú, neznamená, že to musím robiť aj ja. Ak nevie zniesť kritiku, tak to neznamená, že ja ju nemôžem vysloviť. Celé to prebiehalo bez nadávok, teda aspoň z mojej strany, Moki sa samozrejme nezdržal, nadával mi do idiotov, naivistov, prikazoval mi, že mám "mlčať". Ja som mu vysvetlil, že to, že sa naučí nejakú frázu (Bolo to myslené na to "radšej mlč"), neznamená, že ho všetci budeme poslúchať. Na to mi dal mute, dal ho aj sebe. Po skončení mute som ja tvrdil, Že to bol mute bezdôvodný, keďže som nenadával ani nespamoval, on už vytiahol ten svoj argument o provokovaní admina. znovu padlo zopár nadávok na moju hlavu. Možno som pravdu mal, možno nie.
Admin môže beztrestne nadávať hráčom, a aj napriek tomu, že mu oni odpovedajú slušne, tak sú potrestaný mutnutím? Znova tvrdil, že mám "radšej mlčať", aby som ho neprovokoval a podobne, pretoŽe zjavne niekto chápe argumenty ako provokovanie. Potom som uŽ len napísal, že bohužiaľ svet nefunguje tak, že on prikáže a všetci budú poslúchať a dostal som ban. TakŽe asi takto.
Screen po případě svědci(minimálně dva): Svedkovia: Moki a Bluff

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Sat 07. Sep 2013 21:14:59 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
Quote:
Rozpíšem situáciu, aby to bolo jasnejšie: Po príchode na server som skonštatoval, Že je zvláštne, keď niekto kto má 15-rokov nadáva po ostatných, že sú "kidi" (Nebolo to myslené konkrétne skôr vo všeobecnosti na rozprúdenie debaty).

Spíše to začalo tím, že jsi vzal hráče luk0 a ptal jsem ho, kolik mu je, řekl 15. Odpověděl jsi, že to je o 2 roky více, jako průměrný věk HF, což není pravda, ale podle mě je tímhle to začalo.
Quote:
To, že sa mu niektorý pochlebujú, neznamená, že to musím robiť aj ja.

Nikdo se mi do zadku nevtírá a jestli jo není to moje vina.
Quote:
prikazoval mi, že mám "mlčať".

Říkal, jsem to proto, aby by byl konec hádky, jenže ty jsi pořád psal
Quote:
Ja som mu vysvetlil, že to, že sa naučí nejakú frázu (Bolo to myslené na to "radšej mlč"), neznamená, že ho všetci budeme poslúchať. Na to mi dal mute, dal ho aj sebe.

Mute jsem nám dal, aby jsme se přestali hádat, ale ty jsi opět začal.
Quote:
znovu padlo zopár nadávok na moju hlavu.

Padlo pár nadávek, ale nebyli nějaké hrubé, za to si klidně můžu dát mute na 5 min., protože nejhorší slovo jsem řekl, že jsi Idiot.
Quote:
Admin môže beztrestne nadávať hráčom, a aj napriek tomu, že mu oni odpovedajú slušne, tak sú potrestaný mutnutím?

Pokud vím za nadávky je mute
Quote:
Znova tvrdil, že mám "radšej mlčať", aby som ho neprovokoval a podobne, pretoŽe zjavne niekto chápe argumenty ako provokovanie.

Psal jsem, to protože jsem chtěl nějak ukončit tu hádku, ovšem ty jsi pořád ( podle mě) provokoval.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Sat 07. Sep 2013 21:24:34 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $630 456
Citace:
Rozpíšem situáciu, aby to bolo jasnejšie: Po príchode na server som skonštatoval, Že je zvláštne, keď niekto kto má 15-rokov nadáva po ostatných, že sú "kidi" (Nebolo to myslené konkrétne skôr vo všeobecnosti na rozprúdenie debaty).

Spíše to začalo tím, že jsi vzal hráče luk0 a ptal jsem ho, kolik mu je, řekl 15. Odpověděl jsi, že to je o 2 roky více, jako průměrný věk HF, což není pravda, ale podle mě je tímhle to začalo.


Na vek si sa ho pýtal ty, pokiaľ si dobre spomínam.


Citace:
To, že sa mu niektorý pochlebujú, neznamená, že to musím robiť aj ja.

Nikdo se mi do zadku nevtírá a jestli jo není to moje vina.




Nepovedal som, Že je to tvoja vina, len že je to tak. TakŽe z tvojej strany zbytočná odpoveď.

citace:
prikazoval mi, že mám "mlčať".

Říkal, jsem to proto, aby by byl konec hádky, jenže ty jsi pořád psal


Ako som ti hovoril už vtedy, každý je slobodný a môŽe si písať čo chce, až potiaľ, pokiaľ to neobmedzuje slobodu toho druhého. Ja som ťa neurážal, takŽe nevidím dôvoď, prečo mi máš písať, Že mám mlčať. A už vôbec žiaden dôvod, prečo by som to ja mal poslúchnuť.

citace:
znovu padlo zopár nadávok na moju hlavu.

Padlo pár nadávek, ale nebyli nějaké hrubé, za to si klidně můžu dát mute na 5 min., protože nejhorší slovo jsem řekl, že jsi Idiot.


definícia slova idiot (nabudúce si zisti čo znamená to, čím častuješ ostatných) mne to príde dosť hrubé:

Hlboká duševná zaostalosť (starý názov je idiotia, idiocia, nepresne idiotizmus, idiotstvo; príslušný zaostalý sa volal idiot), definícia podľa MKCH-10 F73 znie: IQ je pod 20 (u dospelých, mentálny vek niže 3 rokov). Výsledkom bude pravdepodobne závažné obmedzenie samostatnosti, kontinencie a pohyblivosti. Zahŕňa: hlbokú psychickú podnormálnosť.

[b]Citace:
Admin môže beztrestne nadávať hráčom, a aj napriek tomu, že mu oni odpovedajú slušne, tak sú potrestaný mutnutím?
[/b]

Pokud vím za nadávky je mute

Prečítaj si to znovu a poriadne. A teda, kľúčové slovo je to, Že ja som ti nenadával a dostal som 1x mute a ban a ty si mi nadával približne tak 5x a dostal si 1x mute ,....to je spravodlivosť?

Citace:
Znova tvrdil, že mám "radšej mlčať", aby som ho neprovokoval a podobne, pretoŽe zjavne niekto chápe argumenty ako provokovanie.

Psal jsem, to protože jsem chtěl nějak ukončit tu hádku, ovšem ty jsi pořád ( podle mě) provokoval.


Urážkou sa hádka nekončí. Urážka ju naopak rozprúdi ešte viac, tak to jednoducho funguje. A ak ty arogantne ešte potom napíšeš dotyčném, nech radšej mlčí, tak ho to vydráždi ešte viac.


Neviem tie citácie tak pekne oddeliť, tak som ich len zvýraznil farbou, aby to bolo aspoň ako tak prehľadné

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Sun 08. Sep 2013 10:37:59 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
Quote:
Na vek si sa ho pýtal ty, pokiaľ si dobre spomínam.

Ptal jsem se ho na věk však to tam je taky napsané

Quote:
Nepovedal som, Že je to tvoja vina, len že je to tak. TakŽe z tvojej strany zbytočná odpoveď.

Jen jsem reagoval

Quote:
definícia slova idiot (nabudúce si zisti čo znamená to, čím častuješ ostatných) mne to príde dosť hrubé:


Mě to, ale hrubé nepřišlo

Quote:
Hlboká duševná zaostalosť (starý názov je idiotia, idiocia, nepresne idiotizmus, idiotstvo; príslušný zaostalý sa volal idiot), definícia podľa MKCH-10 F73 znie: IQ je pod 20 (u dospelých, mentálny vek niže 3 rokov). Výsledkom bude pravdepodobne závažné obmedzenie samostatnosti, kontinencie a pohyblivosti. Zahŕňa: hlbokú psychickú podnormálnosť.

Gratuluji umíš hledat na google.

Quote:
Prečítaj si to znovu a poriadne. A teda, kľúčové slovo je to, Že ja som ti nenadával a dostal som 1x mute a ban a ty si mi nadával približne tak 5x a dostal si 1x mute ,....to je spravodlivosť?

Mute jsem nám dal, aby byl konec hádky, jenže po unmute jsi opět začal

Quote:
Znova tvrdil, že mám "radšej mlčať", aby som ho neprovokoval a podobne, pretoŽe zjavne niekto chápe argumenty ako provokovanie.

Tvoje 'argumenty' mě totiž provokovali


Spoiler: show
Image


Tady je screen co přecházelo banu. Možná teď budeš psát, jaký jsem blbec, že jsem vyfotil jenom 1 screen + ještě kde nic nedělám.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

[SAM]Hydrogarus
PostPosted: Sun 08. Sep 2013 16:51:19 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 12:37:37
Posts: 221

Points: 2 558 762
Cash: $630 456
Oukej, ja teda ten ban akceptujem. (Na screen nereagujem moju možnú reakciu si napísal sám, takže nemám dôvod reagovať). Nevadí, poučil som sa, odteraz vždy na mikiho serveroch budem odpovedať na nadávky nadávkami.
A teraz už mlč, nemám chuť sa ďalej baviť s idiotom.

___________________
Vyhrané cw proti medzinárodnému klanu =FoX= (ktoré skončili či už banom alebo boli dohraté dokonca) sa "záhadne" neobjavujú na webe klanu =FoX= medzi cw-čkami:
Image

Image

____________________________________________

Image

Image

Image


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Sun 08. Sep 2013 22:04:58 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 381 875
Cash: $2 941 219
Jak je vidět ze screenu, tak tě moki varoval, že to bere jako provokaci.


Mokrajn wrote:
Spíše to začalo tím, že jsi vzal hráče luk0 a ptal jsem ho, kolik mu je, řekl 15. Odpověděl jsi, že to je o 2 roky více, jako průměrný věk HF, což není pravda, ale podle mě je tímhle to začalo.
Dostal jsi ban za provokaci.

Zamítá se, ale mokiho varuji ať se příště vyvaruje vulg. výrazům. Protože admin má jít příkladem.
Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 1  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz