It is currently Thu 10. Oct 2024 0:18:26

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message

Dixxi
 Post subject: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 12:28:35 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Sun 13. Jan 2013 15:14:04
Posts: 128
Location: Hradec Králové

Admin Level: 4
Points: 4 949 416
Cash: $17 106 843
Nick hráče: NMW.RavenPOWA
Server na kterém se to stalo: FunDD
Datum a čas kdy se to odehrálo: 12/07/2013 11:49
Co dotyčný udělal(jaké pravidlo/a porušil):
Raven měl v klanu holku (Nellinka) cca 35 minut...a pak jí vyhodil APčkem, že jí tam nikdo nevzal, tak jsem napsal "demence" a on mě dal mute... "ty jsi jedinej dement"
tak když může nadávat on, tak já taky ne ?
a hned mi dá ban ? :))
on mi začal nadávat jako první a já to schytám ? GJ ;-)
*Prostě mi začal nadávat, jako to dělá každému ;)*

Screen po případě svědci(minimálně dva):Netrefil,FiRsTmN

S pozdravem Dixxi

___________________
DiXxi^


https://www.youtube.com/watch?v=OXPUiE_ ... e=youtu.be


Top
   
 

 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 12:37:45 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Wed 13. Mar 2013 9:41:08
Posts: 67
áno, je to ..... zabijem ho napíše nadávku jeden je bugnutý napíše mu ty BUGLEJ CHCIPLEJ ZMRDE alebo take dačo :DDDD Dixxi jedé :DDD :D Kukaj to ja uź som Elegy :DD uź mám 2 hviezdičky :DD :clap: :yawn: :eh: :? :? :o ;) :idea: :thumbup: :thumbdown: :think: :sick: :silent: :!: :twisted: :shh: :evil:


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 12:57:03 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Tak přecejen jsem se dočkal. :lol:
Dixxi wrote:
Raven měl v klanu holku (Nellinka) cca 35 minut...a pak jí vyhodil APčkem, že jí tam nikdo nevzal

Ty jseš opravdu prvotřídní dement!!! :DDDDDDDDDDDD
Takže za 1. Nevidíš do TeamSay, tudíž nevíš o co GO.
za 2. V Teamu jsem se ptal "Kdo tě vzal do klanu Nelinko?" - po několika zprávách co jsem jí s Arnym psal se mi odpovědi nedostalo (v TABu AFK NEBYLO!), nehodlám mít v klanu FAKEry, tak jsem jí dal kick s reasonem "FAKE TAG - leave clan".
Tudíž nechápu tvou stížnost, jestli to je na tohle(kick byl oprávněný), nebo za to, že jsem ti napařil ban?!
za 3. po několika minutách se "nelinka" na server vrátila [to už jsi tam nebyl kámo] a říkala, že byla AFK, a že v klaně byla na CHat (že prý tam předtím kecala s Lukanolem], ovšem kdo měl vědět, že tam byla na chat, když v nicku CH neměla?! Proto kick!!!

Dixxi wrote:
, tak jsem napsal "demence" a on mě dal mute... "ty jsi jedinej dement"

Nic takovýho jsi nenapsal, napsal jsi toho odost víc např. "Hele nelinka šla do shit clanu, k tomu se přidal NeTrefil, nadával jsi klanu, pak i mě( a to nejenom Dementem...) poslední urážka byla Demente, proto jsem ti dal mute "a ty jsi tu jediný dement.".
Dixxi wrote:
tak když může nadávat on, tak já taky ne ?
a hned mi dá ban ? :))

Haha ty jsi vtipnej jak noha... :lolno:
za 1. nadával jsi mi jako 1. a já ti řekl Demente(a to formou reasunu v mute).
za 2. PAK JSEM TI HNED BAN NEDAL , da jsi reconnect(aspoň myslím, nebo to byl NeTrefil... - tím jsis ničím nepomohl - změnil jsis nick na "a.ty.jedina.pica", to už mě totálně dodělalo, nejen v tom byla nádherná nadávka na mě, ale měníš si nick když MÁŠ MUTE ! (pokud jsi to ještě nepochopil, mute znamená držet pusinku, ne využít čehosi abys semnou dál komunikoval), za ten nick MÁŠ PRÁVOPLATNÝ BAN NA 12H., škoda, že jsem ti nedal na víc chlapče, stálo by to totiž za to.

Dixxi wrote:
on mi začal nadávat jako první a já to schytám ? GJ ;-)

jasně jasně -.-
to že řekneš nelinka šla do shit klanu, to se na to podívejme, že prej já ti začal nadávat. LOL, EPIC !
Dixxi wrote:
*Prostě mi začal nadávat, jako to dělá každému ;)*

Jasně, jak jinak. -.-

Dixxi wrote:
Screen po případě svědci(minimálně dva):Netrefil,

no jasně, dej si za svědka toho, co ti házel špínu na můj klan, inteligence tohle fakt. P.S. ten dostal taky mute za nadávky.

dixxi dixxi, ty se nezdáš !!!

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 12:58:57 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
antipepe wrote:
áno, je to ..... zabijem ho napíše nadávku jeden je bugnutý napíše mu ty BUGLEJ CHCIPLEJ ZMRDE alebo take dačo :DDDD Dixxi jedé :DDD :D Kukaj to ja uź som Elegy :DD uź mám 2 hviezdičky :DD :clap: :yawn: :eh: :? :? :o ;) :idea: :thumbup: :thumbdown: :think: :sick: :silent: :!: :twisted: :shh: :evil:

Ty se do toho vůbec nepleť, nevím co meleš, neumíš ani svou vlastní řeč.
Je vidět, že tobě je tak 10 možná ani to ne, takže nemá žádnej smysl tu s tebou něco řešit, když se nedokážeš ani vymáčknout co chceš říct ....

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 13:03:58 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Wed 13. Mar 2013 9:41:08
Posts: 67
:DDDDD No ty si dajaký múdry počúvaj, jak ty môźeš vedieť o mne také veci, tak ja ti to zrekapitulujem, vždy keď ťa niekdo zabije tak mu nato napíšeš : Kokote, zmrde, a podobnými inými výrazmi, chceš mi to odoprieť ? Niekdo písal nwm kdo źe Raven prečo Kickuješ a mutuješ za nič pravdepodobne to bol miki ... ďalej jednému chudákovi padol PC, preto bol Not Ready ( myslím) a kickol si ho z výrazom (Chcípni ty buglej smrade ) bolo tam ešte kokote... uź si to nepämetám takže by som poprosil aby si sa kľudnil..


Top
   
 

Dixxi
 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 13:40:51 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Sun 13. Jan 2013 15:14:04
Posts: 128
Location: Hradec Králové

Admin Level: 4
Points: 4 949 416
Cash: $17 106 843
tady máte něco od firsta !! pozorně přečíst ! :)


Attachments:
byFiRsTmN.png
byFiRsTmN.png [ 13.13 KiB | Viewed 11912 times ]

___________________
DiXxi^


https://www.youtube.com/watch?v=OXPUiE_ ... e=youtu.be
Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 13:44:50 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
antipepe wrote:
:DDDDD No ty si dajaký múdry počúvaj, jak ty môźeš vedieť o mne také veci, tak ja ti to zrekapitulujem,

To víš, o tobě už to ví každej, že píšeš hovadiny, a spamuješ fórum, proto už tě taky celý AT ignoruje, a panují o tobě věci, že ti plno lidí chce dát na foru banánek, ale to bylo jentak na okraj, teď k věci.
antipepe wrote:
vždy keď ťa niekdo zabije tak mu nato napíšeš : Kokote, zmrde, a podobnými inými výrazmi,

Děláš si ze mě srandu, včera zajdu na FunDD asi po měsíci, a budeš tu o mě mlet takovéhle sračky?!!!
vždy?! Včera jsem "kokote smrdíš" řekl jen Fretkovi, a to ještě ani nevíš o co šlo, protože vidíš jen to co vidět chceš jak se domnívám, P.S. bylo to ze srandy pokavaď jsi něco nepochopil, nebo něco ti uniklo, příště se zdrž konverzace když vůbec nevíš podmět!
Včera na FDD to byla sranda ty imbecile, když nevíš oč jde tak se do toho laskavě nepleť.
antipepe wrote:
chceš mi to odoprieť ? Niekdo písal nwm kdo źe Raven prečo Kickuješ a mutuješ za nič pravdepodobne to bol miki...
Co to meleš, včera jsem NIKOMU mute nedal -.- + nikdo nic takovýho nepsal (a miki tam myslim ani nebyl!) + kick byl oprávněný - na mapě zůstali jen 2 hráči - z toho jeden byl nějakej Turek a nešel mu dát Blow, tak jsem ho kickl "bug-nechcípls smrade:D", hold když jsi slepej a nevíš, že blow mu nešel, tak drž prosim tě pysk.
antipepe wrote:
ďalej jednému chudákovi padol PC, preto bol Not Ready ( myslím) a kickol si ho

Když by tomu tvýmu chudákovi padl PC, tak ve hře už asi není, ne?! A jak vůbec můžeš vědět že mu padl PC, co to zase meleš?
+ "myslím", ano je vidět, že si vůbec nic nepomatuješ, a s
antipepe wrote:
bolo tam ešte kokote...
nic takovýho tam nebylo ty děcko, vymýšliš si tu na každýho lež, pak se nediv, že na tebe všichni kašlou, hlavně, že tu spamuješ fórum se stížnostmi na nepočet adminů, i když jsou to jen lži a voloviny, jdi si radši hrát na píseček, budeme mít od tebe už konečně klid, nazdar.

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 13:47:21 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Dixxi wrote:
tady máte něco od firsta !! pozorně přečíst ! :)

Firste, jo tak to jsi byl ty včera, ten co měl nick "#000000"
a pořád jsi psal "Zkus si mě kicknout ravene haha" a takovéhle sračky?!
Taky jsem tě kickl, i několikrát za sebou ŽE SI MÁŠ ZMĚNIT NICK, uplně jsi to ignoroval tak jsem ti začal měnit nick, nevěděl jsem kdo si a proto ten nick OMG ! byl tam i někdo ještě jinek ten měl nick zase "#00ff00" nebo nějakou jinou barvu, a to byl ten duplex, oba jste dělali kraviny s nickem, a sami jste psali ať vás kicknu, že to nedám atd., takže radši mlč prosimtě.

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

sir.stylko
 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 13:48:29 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Každej uráží tím, co nejlíp umí?

Quote:
jdi si radši hrát na píseček, budeme mít od tebe už konečně klid, nazdar

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

Dixxi
 Post subject: Re: Stížnost
PostPosted: Fri 12. Jul 2013 13:51:00 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Sun 13. Jan 2013 15:14:04
Posts: 128
Location: Hradec Králové

Admin Level: 4
Points: 4 949 416
Cash: $17 106 843
může mít jakej chce nick ;) když není vulgární :)
ale celou dobu tu nadáváš ty ;)
takže kopeš sám sobě hrob :)

___________________
DiXxi^


https://www.youtube.com/watch?v=OXPUiE_ ... e=youtu.be


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 3  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz